آبمیوه | آبمیوه طبیعی | آبمیوه مخصوص هر بیماری

معرفی چند آبمیوه تقویت کننده برای بیماری های مختلف + فیلم

هر وقت کسی دچار بیماری ای بود، میتونید با آبمیوه مخصوص اون بیماری، برای درمان او و رسیدن به سلامتی کمکش کنید. این ویدیو رو ببینید.

آبمیوه

تا حالا به این فکر کرده‌اید که چرا برای عیادت بیمار آبمیوه به‌ دست راهی بیمارستان می‌شویم و توصیه همیشگی پزشکان به بیماران، مصرف مایعات است؟ سوپ داغ، انواع دمنوش و آبمیوه‌ طبیعی قطعا برای بیماری‌ها مفیدند که پزشکان مصرف آنها را توصیه می‌کنند. اما بهتر است بدانیم که برای هر بیماری چه نوع آبمیوه ای مفیدتر است و همان را برایش تهیه کنیم.

در این ویدیو برای بیماریهای تیروئید ، سرماخوردگی و آنفولانزا، برونشیت، بیماری های معده، یبوست و التهاب معده آبمیوه های طبیعی پیشنهاد داه شده که به روند بهبودشان بسیار کمک خواهد کرد.

 این ویدیو را ببینید و برای دوستانتان ارسال کنید تا کمکی به سلامت همه کرده باشیم.

یک پیشنهاد دیگر هم برایتان داریم و آن آبمیوه ای برای درمان حالت تهوع و اسهال و استفراغ است:

برای درمان حالت تهوع، استفراغ و اسهال این نوشیدنی‌ها را نوش جان کنید:

آب موز و آب هندوانه؛ این دو میوه در دایره رژیم غذایی برات قرار می‌گیرند:‌ یک رژیم سالم شامل غذاهای سبک و کم‌فیبر برای درمان مشکلات گوارشی. محتوای فیبر کم جلوی اسهال را می‌گیرد و مدفوع را سفت می‌کند.

آب نارگیل؛ ناراحتی معده زمانی رخ می‌دهد که پوشش معده ملتهب شود. محتوای تانن آب نارگیل این التهاب را از بین می‌برد. از طرفی محتوای سدیم و پتاسیم این آب‌میوه لذیذ بدن را بعد از اسهال و استفراغ به‌سرعت آب‌رسانی می‌کنند.

 

امیدواریم این مطلب ویکی گردی مفید بوده باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر