رنگ | رنگ های لاکچری

رنگ هایی که استایلت رو گرون تر نشون میدن! | اصول ست کردن صحیح لباس + عکس

در روانشناسی رنگ ها بعضی از رنگ ها در گران تر نشان دادن استایل شما تاثیر به سزایی دارد. این رنگ ها باعث می شوند در عین سادگی شیک و لاکچری به نظر برسید.

رنگ هایی که استایلت رو گرون تر نشون میدن! | اصول ست کردن صحیح لباس + عکس

 رنگ های لاکچری باعث می شود استایل شما گران تر نشان داده شود. خیلی از افراد پیرو تجملات هستند و عده ی دیگر به دنبال این هستند که در عین سادگی شیک به نظر برسند. شیک پوشیدن و استایل اصطلاحا های لول (high level) داشتن کار آسانی نیست و نیازمند دقت در چیدمان و ترکیب لباس ها و از آن مهم تر دقت در انتخاب رنگ هریک از اجزای استایل می باشد. درادامه این مطلب از مد و زیبایی ویکی گردی رنگ هایی که استایل شما را گران تر نشان می دهند را برایتان معرفی می کنیم.

ممکن است مد لباس ها عوض شود استایل هایی که مد هستند در طول زمان مدام دستخوش تغییر شوند. ولی باید دقت داشته باشیم تعدادی از رنگ های لاکچری هستند که افراد با دیدن انها تصور خاصی در ذهنشان نسبت به آن شخص و آن استایل صورت میگیرد.

 اینجوری از لباس های کهنه دوباره استفاده کن

رنگ های لاکچری

رنگ های لاکچری

رنگ های لاکچری

رنگ های لاکچری

 

رنگ های لاکچری

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۴ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر