قیمت مسکن 120 متری غرب تهران | قیمت مسکن تهران

قیمت مسکن در غرب تهران | حدود قیمت مسکن 120 متری تهران

قیمت مسکن یکی از چیزهایی بود که در سال 1401 بسیار تغییر کرد. اگر قصد خرید خانه در غرب تهران را دارید با ما همراه باشید تا از قیمت مسکن در غرب تهران، مطلع شوید.

قیمت مسکن در تهران از محله ای به محله ای دیگر بسیار متغیر است. در غرب تهران، مناطق متوسط و خوبی برای زندگی وجود دارد ولی قیمت مسکن در غرب تهران هم بسیار متغیر است. اگر می خواهید بدانید قیمت مسکن تقریبا 120 متری در غرب تهران چقدر است، با ما همراه باشید.

واحدی ۳ ساله در شهرک‌غرب با متراژ ۱۱۵ متر و ۲ اتاق خواب، ارزشی معادل ۸ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان دارد.

اگر قصد خرید واحدی ۱۱۱ متری در گیشا(کوی‌نصر) را دارید که ۱۰ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خوابه باشد، لازم است مبلغی معادل ۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان پرداخت کنید.

برای خرید واحدی نوساز در صادقیه با متراژ ۱۱۵ متر و ۲ اتاق خواب، به سرمایه‌ای معادل ۷ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

در روز های گذشته واحدی ۳۰ ساله با متراژ ۱۱۸ متر و ۲ اتاق خواب، معادل ۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در محله پونک را دارید، میتوانید واحدی نوساز با متراژ ۱۱۵ متر و ۲ اتاق خواب را با قیمتی معادل ۷ میلیارد و ۲۴۵ میلیون تومان خریداری کنید. همچنین واحدی ۱۱۰ متری در همین منطقه، که نوساز باشد و ۲ اتاق خواب داشته باشد را میتوانید با بودجه‌ای معادل ۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

بودجه لازم برای خرید واحدی نوساز در سعادت‌آباد با متراژ ۱۲۰ متر و ۲ اتاق خواب، مبلغی بالغ‌بر ۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان است. همچنین برای خرید واحدی ۱۱۷ متری در همین منطقه که ۴ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۳ خوابه باشد، لازم است مبلغی معادل ۹ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان پرداخت کنید.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر