تعبیر خواب موش سفید | تعبیر خواب موش بزرگ در خانه | تعبیر خواب موش مرده

تعبیر خواب موش | دیدن موش در خواب نشانه چیست؟

برای بررسی تعبیر خواب موش در این مطلب از سایت ویکی گردی با ما همراه باشید.

تعبیر خواب موش | دیدن موش در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب موش بسته به شرایطی مانند رنگ موش و حس شما در خواب متفاوت است، مثلا تعبیر خواب موش سفید با تعبیر خواب موش سیاه کاملا متفاوت است. اما به طور کلی موش‌ یکی از انواع حیوانات موذی است که علاوه بر بیداری، دیدن آن در خواب نیز چندان خوشایند نیست.با ما همراه باشید با تعبیر خواب موش.

تعبیر خواب موش سیاه

دیدن موش سیاه در رویا معمولا خوب نیست و نشانه مشکلات و اتفاقات بد است. می تواند از بیماری های جسمی و روحی یا مشکلات مالی و ضرر های بزرگ در کسب و کار باشد. اگر در صدد کشتن یا مقابله با موش سیاه بودید به معنی این است که شخصی می خواهد از شما دزدی کند. پس شما باید به اموال خود بیشتر توجه کنید و مراقب اطرافیانتان باشید.

تعبیر خواب موش سفید

موش سفید تعبیر های خوبی دارد. می تواند ازدواج موفق یا سلامتی جسمی و دوری از بیماری های روانی باشد. همان طور که از رنگ ها پیدا است تفاوت موش سفید و سیاه در خواب کاملا منطقی است. اما مهم است که این موش سفید چه عملی انجام می دهد. اگر شما در حال کمک به آن موش بودید به این معنی است که هم مسیر خوبی برای زندگی پیدا می کنید. اگر موش سفید سعی در آزار شما داشت بدانید زنی زیبا با فریبکاری می خواهد وارد زندگی شما شود.

تعبیر خواب موش از لحاظ روانشناسی

در روانشناسی خواب، این گونه می بینیم که دیدن خواب موش تعابیر متفاوتی می تواند داشته باشد. این تعابیر همه به جزئیات خواب بستگی دارد. برای مثال، اندازه موش، رنگ موش و کاری که موش در خواب شما انجام می دهد. تعبیر خواب موش های زیاد، این است که عده زیادی نمی توانند موفقیت شما را ببینند. پس برای پایین کشیدن شما از جایی که هستید تلاش می کنند. اگر بی توجه به این مسائل باشید ممکن است آسیب های زیادی در زندگی از سوی اطرافیان خود ببینید.

تعبیر خواب موش مطیعی تهرانی:

اکثر معبرین موش را به زنی خیانتکار و دزد تعبیر کرده‌اند. زنی که نمی‌توان به آن اعتماد کرد. ظاهری فریبنده همراه با باطنی فریبکار از ویژگی‌های این زن است. 

اگر در خواب موشی از پاچه شلوار شما افتاد و گریخت و رفت زنی فاسد و فاجر را از خود می رانید و دور می‌کنید.

جابر مغربی می‌گوید: تعبیر خواب موش صحرائی و خانگی یکسان می‌باشد.

تعبیرگری می‌گوید: تعبیر خواب موش، زنی است که به ظاهر باحجاب می‌باشد ولی در باطن فاسق است.

تعبیر خواب موش به روش یونگ

دیدن موش در خواب شما بیانگر ترس، بی حوصلگی، بی اهمیتی و نبود خشم است. شما حس ناکافی بودن و ترسی را تجربه می‌کنید که مناسب نیست. خواب ممکن است به شما بگوید که شما زمان زیادی را صرف می‌کنید که رد پای کسی را پنهان کنید. تعبیر دیگر این است که موش نمادی از ناراحتی‌ها و ناملایمتی‌های کوچک است.

شاید شما به مسائل کوچک یا مسائل بی اهمیت اجازه می‌دهید که روی شما تاثیر تمام و کمال بگذارد (مثل خوره شما را بخورد). خواب ممکن است جناسی از موس کامپیوتر و ارتباط شما با کار یا دنیای مجازی باشد

تعبیر خواب موش حضرت یوسف

دو تعبیر از سوی یوسف نبی آمده است. تعبیر اول جنگ و جدال با زنی است که او رامی شناسید، که می تواند همسر یا خواهر شما باشد و پس بهتر است در مورد این قضیه بحث را زیاد ادامه ندهید. تعبیر بعدی مانند دیگر تعابیر از دزدی می گوید و مراقبت از اموال را پشنهاد می کند. ایشان همچنین می گویند تعبیر خواب موش در شلوار و لباس به این معنا است که شما با زنی یا مردی هم بستر می شوید. این رابطه همراه با فساد است و بهترین کار دوری از آن ارتباط می باشد.

غذا دادن به موش در خواب به چه معناست؟

غذا دادن به موش در خواب معنای غرور و تکبر شما است. این به آن معناست که رفتار متکبران شما موجب آزار دیگران می شود و شما باید در رفتار خود تغییراتی داشته باشید و کمی فروتنانه تر با دیگران برخورد کنید، در غیر این صورت خودتان آسیب می بینید.

دیدن موش مرده در خواب چه تعبیری دارد؟

موش مرده در خواب نشان می دهد که شما از افکار منفی دور شده اید، و حاضر به خراب کردن روحیه و افکار خود برای یک سری شرایط خاص نیستید. هنگام دیدن چنین خوابی بهتر است به آن توجه نکنید و به زندگی خود با روال عادی ادامه دهید، چرا که، شما از یک تهدید برای عوض شدن شرایط سخت زندگی عبور کردید و قرار نیست مانعی در راه شما باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر