ایران خودرو | محصولات ایران خودرو | پیش فروش ایران خودرو

پیش‌فروش ۴ محصول ایران خودرو | به قیمت کارخانه صاحب خودرو شوید + شرایط

شرکت ایران خودرو دیزل پیش‌فروش اینترنتی ۴ محصول خود را از چهارشنبه ۲۹ شهریور آغاز می‌کند.

ایران خودرو

گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد ؛ پیش‌فروش دو محصول ایران خودرو کامیون کشنده فوتون ۴۳۰ و پیکاپ فوتون دیزلی از چهارشنبه (۲۹ شهریور) و دو محصول پیکاپ فوتون اتوماتیک و ون وانا از دوشنبه (۳ مهر) آغاز می‌شود. جزئیات بیشتر پیش فروش ایران خودرو را درادامه بخوانید

براساس این گزارش؛ پیش‌فروش کامیون کشنده فوتون ۴۳۰ از ساعت ۱۰ صبح و پیش‌فروش پیکاپ فوتون دیزلی از ساعت ۱۴ چهارشنبه ۲۹ شهریور و پیش‌فروش پیکاپ فوتون اتوماتیک از ساعت ۱۰ صبح و پیش‌فروش ون وانا از ساعت ۱۴ روز دوشنبه سوم مهرماه صرفا به‌صورت اینترنتی و از طریق سامانه فروش رسمی شرکت ایران خودرو دیزل به نشانی esale.ikd.ir انجام می‌پذیرد.

جدید ترین جدول قیمت خودرو شاهین اعلام شد

این گروه خودروسازی هم اکنون در فواصل مختلف در قالب فروش فوق العاده و اینترنتی انواع محصولات باری و مسافری را به متقاضیان عرضه می‌کند.

ایران خودرو دیزل سالانه ۴۰ هزار دستگاه انواع کامیون، کامیونت، اتوبوس، مینی بوس و ون تولید می‌کند.

توسلی مهر مدیر عامل ایران خودرو می‌گوید، به تازگی ۱۴ هزار کشنده دست دوم وارد کشور شده که به زودی به یک بحران تبدیل خواهد شد؛ از سوی دیگر، با وجود این‌که رسما اعلام کرده ایم ظرفیت پاسخ‌گویی به همه نیاز‌های مسافری شهرداری‌ها را در کشور داریم، متاسفانه شاهد حرکت شهرداری‌ها به سمت واردات خودرو‌های دست دوم هستیم.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر