خاطره خنده دار | خاطره خنده دار مجید صالحی

خاطره خنده دار مجید صالحی از علی مشهدی+ کلیپ

این خاطره خنده دار مجید صالحی رو تا آخر ببینید و لذت ببرید

مجید صالحی در برنامه خندوانه یک خاطره خنده دار از علی مشهدی تعریف می کنه و همه مخاطبان برنامه و رامبد جوان از این خاطره خنده دار از خنده روده بر می شن.در ادامه کلیپ این قسمت از برنامه خندوانه و این خاطره خنده دار رو براتون گذاشتیم حتما تا آخر ببینید.

 

این جوک های حیف نون به مرز ترکیدن می رسوندت

برنامه خندوانه

خندوانه برنامه‌ای تلویزیونی به تهیه‌کنندگی سید علی احمدی و کارگردانی و اجرای رامبد جوان بود و پنج شب در هفته پخش می‌شد. مسابقه‌های مختلف ابداعی، بخش‌های نمایشی، موسیقایی، استندآپ کمدی و… از اولویت‌های جدی خندوانه بود.

خندوانه مدت‌‌ها یکی از پرمخاطب‌ترین برنامه‌های تلویزیونی ایران محسوب می‌شد. این برنامه در اسفند ۹۸ مجدداً از شبکه‌های یک سیما و شبکه نسیم بازپخش شد. فصل هفتم خندوانه قرار بود از اواخر سال ۱۳۹۸ تولید شود که به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا ، رامبد جوان تولید آن را یکسال به عقب انداخت تا از ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ به مناسبت عید مبعث، خندوانه به آنتن شبکه نسیم برگشت.

دردسرهای صبح روز تعطیل | طنز خنده دار ایرانی + فیلم

قرار بود پخش فصل هفتم تا ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ و تا قبل از شروع ماه محرم ادامه داشته باشد اما با ابتلای رامبد جوان به ویروس کرونا این فصل زودتر از موعد به پایان رسید. در ۱۸ آبان ۱۴۰۰ فصل هشتم این برنامه روی آنتن شبکه نسیم رفت و در ۶ مرداد ۱۴۰۱ این فصل به پایان رسید. خندوانه تا پایان فصل هشتم در ۹۲۲ قسمت پخش شده‌است و سازندگان آن قول داده‌ بودند پس از محرم و صفر ۱۴۰۱ فصل نهم را آماده و پخش کنند. اما این قول میسر نشد و پس از پایان فصل هشتم، تولید خندوانه دیگر ادامه نیافت و دلیل ساخته نشدن بقیه فصل ها نامعلوم است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار