مهران مدیری| مهران مدیری عکس| همسر مهران مدیری

مهران مدیری یک شبه 70 سالش شد | عکس تلخ از پیری مهران مدیری

به تازگی تصویری از پشت صحنه سریال خائن کشی به کارگردانی مسعود کیمیایی منتشر شده که چهره مسن شده مهران مدیری در این تصویر هواداران چندین و چند ساله او را ناراحت کرده است.

مهران مدیری

مهران مدیری از مشهورترین چهره‌های هنری ایران در سه دهه اخیر است. مهران مدیری کار خودش را با تئاتر آغاز و بعد به تلویزیون رفت و در آنجا آثار ماندگاری مانند پاورچین، شب های برره و مرد هزارچهره را خلق کرد. مهران مدیری در سینما هم فعالیت گسترده ای داشته است. مهران مدیری دختری به نام شهرزاد و پسری به نام فرهاد دارد.

به تازگی تصویری از پشت صحنه سریال خائن کشی به کارگردانی مسعود کیمیایی منتشر شده که چهره مسن شده مهران مدیری در این تصویر هواداران چندین و چند ساله او را ناراحت کرده است.

 

علاقه مندان مهران مدیری که از سالها قبل و در دوران جوانی مهران مدیری تا به امروز با آثار او خندیده اند و خاطره ساخته اند، از دیدن موهای سپید مهران مدیری ناراحت می‌شوند.

البته باید توجه کرد که در این تصویر، اثرات گریم هم روی صورت مهران مدیری دیده می‌شود.

مهران مدیری در این تصویر در کنار پانته آ بهرام و سارا بهرامی دیده می‌شود.

 

49f0fe5

مهران مدیری آلبوم منتشر می‌کند

مهیار علیزاده ضمن تایید تولید آلبوم مشترکی با مهران مدیری، انتشار آن را تکذیب کرد.

به گزارش ایسنا، از ظهر دیروز، اخباری مبنی بر انتشار آلبومی با صدای مهران مدیری و آهنگسازی مهیار علیزاده در برخی رسانه‌ها منتشر شده است که «مهیار علیزاده» در فایلی ویدئویی، ضمن تایید تولید آلبوم مشترک خود و مهران مدیری، انتشار آن را تکذیب کرد.

این آهنگساز درباره این اخبار و نشر برخی جزییات از آلبوم مشترک با مهران مدیری توضیح داد: «از دیروز خبری در رسانه‌های مختلف در حال انتشار است که آلبوم «مهران مدیری» با آهنگسازی من تولید شده و به‌زودی منتشر خواهد شد. خواستم اطلاع بدهم که این خبر اساسا اشتباه است و درست نیست. آلبومی با حضور آقای مدیری و آهنگسازی و تنظیم من تولید شده است و مراحل میکس و مسترینگ آن در حال سپری شدن است. اما فعلا قصدی برای انتشار این اثر از سوی من و آقای مدیری نیست.»

او درباره دلایل منتشر نشدن این آلبوم نیز گفت: «فعلا در همین حد می توانیم اشاره کنم و به زودی و پس از تکمیل فرآیند تولید، توضیحات بیشتری از این آلبوم در اختیار رسانه ها قرار خواهد گرفت.»

6835473d

 

تصویر جالب مهران مدیری در 17 سالگی

تصویری از مهران مدیری ۱۷ ساله همراه با دوستش در پارک لاله تهران که مربوط به سال ۱۳۶۳ است را مشاهده می‌کنید.

مهران مدیری کارگردان، بازیگر، تهیه کننده، نویسنده، خواننده، مجری، طراح صحنه و لباس، در هجدهمین روز از فروردین ماه سال 1346 در تهران متولد شد.

ee42ef7c

 

 

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر