وام | وام بازنشستگان | شرایط دریافت وام

شرایط جدید دریافت وام بازنشستگان تامین اجتماعی اعلام شد + جزئیات

جزئیات وام بازنشستگان تامین اجتماعی منتشر شد. این وام بازنشستگان تأمین اجتماعی با شرایط زیر قابل ثبت‌نام است.

وام

جزئیات وام بازنشستگان تامین اجتماعی ابلاغ شد. سازمان تأمین اجتماعی بنا دارد به بازنشستگان خود توسط صندوق بازنشستگی کشوری، مبلغ 20 میلیون تومان وام با سود 4 درصد اعطا کند. البته ناگفته نماند که مبلغ این وام نسبت‌به سال گذشته افزایش داشته است و از 12 میلیون تومان به 20 میلیون تومان رسیده است.

در ادامه این مطلب از سایت ویکی گردی می‌توانید جزئیات و نحوه ثبت‌نام این وام را بخوانید.

جزئیات وام بازنشستگان تامین اجتماعی ابلاغ شد

پرداخت وام قرض‌الحسنه از جمله تسهیلاتی است که سازمان تامین اجتماعی به بازنشستگان واجد شرایط خود پرداخت می‌کند و آنطور که احمد اسفندیاری، معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی عنوان کرده است میزان این وام در سال جاری افزایش یافته است.

ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از 17 شهریور در این بخش ها + جزئیات

اسفندیاری با اشاره به پرداخت وام قرض‌الحسنه از سوی سازمان تأمین اجتماعی به بازنشستگان خود اظهار کرد:

وی درخصوص نحوه ثبت‌نام و پرداخت وام قرض‌الحسنه به بازنشستگان گفت: «بازنشستگان در هر استان و شهرستان می‌توانند با مراجعه به کانون‌های بازنشستگی اقدام به ثبت‌نام کرده و وام ۲۰ میلیون تومانی خود را دریافت کنند.»

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی در ارتباط با زمان ثبت‌نام بازنشستگان جهت دریافت وام اشاره شده گفت:

وی در پاسخ به این پرسش که امسال چه تعداد از بازنشستگان تأمین اجتماعی از تسهیلات و وام اشاره‌شده بهره‌مند خواهند شد، خاطرنشان کرد: «بر اساس برنامه‌ریزی امسال قرار است ۵۰۰ هزار نفر از بازنشستگان از این تسهیلات بهره‌مند شوند.»

ثبت‌نام وام بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی ۱۴۰۲ از طریق مراجعه به کانون‌های بازنشستگی و تکمیل فرم وام ضروری مستمری‌بگیران امکان‌پذیر است. از جمله شرایط دریافت این وام می‌توان به داشتن کارت عضویت کانون بازنشستگی تامین اجتماعی اشاره کرد.

مستمری‌بگیران واجد شرایط ثبت‌نام وام ضروری بازنشستگان تامین اجتماعی به دو روش می‌توانند نسبت به ثبت‌نام خود برای دریافت وام ۲۰ میلیون تومانی اقدام کنند. در روش اول به‌صورت غیرحضوری و از طریق کانون‌های بازنشستگی که این روش برای استان‌ها و شهرستان‌های است که ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود و روش دوم به صورت حضوری، در این روش متقاضیان با حضور در کانون‌های بازنشستگی و ارائه مدارک خود ثبت‌نام خود را انجام می‌دهند.

ریزش سقف مترو روی سر دختر جوان + فیلم

داشتن کارت عضویت کانون بازنشستگی تامین اجتماعی، برای متقاضی ثبت‌نام وام بانک رفاه به مستمری‌بگیران تامین اجتماعی ۱۴۰۲یا همان وام ضروری، الزامی است. با توجه به استعلامی که از سوی بانک، برای اعطای تسهیلات به مستمری‌بگیران دریافت خواهد شد، مستمری‌بگیران، باید فاقد هرگونه چک برگشتی، بدهی بانکی و اقساط معوقه باشند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۴ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر

 • ناشناس

  سلام بانک‌های اهواز توسط رییسها جواب صحیح نمی‌دهند و از خود رفع مسئولیت می‌کنند.

 • ناشناس

  بابامن بازنشسته یه بار اشتباه کردم ضامن شدم چکم برگشت خورده .این چه ربطی به وام داره.؟؟؟؟!!! خوب شما هرماه اقصاد وام رو از حقوق کسر کنین.به خدا به این خیلی احتیاچ دارم سنگ اندازی نکنین.بزارین این وام بگیرم به دوا دکترم خرج کنم.

 • پرویز

  خداییش خجالت بکشید...۲۰میلیون تومان هم پولیه که یک‌ماهه دارین اعلام میکنید

 • ناشناس

  سلام ما ی ماه هست ثبت نام اینترنتی کردیم هیچ بدهی چک هم نداریم نزدیک به ۷سال هم هست بازنشسته شدیم اولین بار هست میخوام وام بگیرم اما هنوز پرداخت نشده است دلیلش چیست ؟؟

 • سید جواد محمودزاده ح

  من کاملا شرایط وام را دارم سه ساله درخواست کردم ولی خبری نیست . خجالت آوره .یک موقع ورشکست نشید .