دختری که با پدرش ازدواج کرد | ازدواج دختر جوان با پدرش

ازدواج اجباری دختر 11 ساله با پدرش |دلیل ازدواج دختر جوان چه بود؟

جزئیات و ماجرای ازدواج دختر جوان با پدرش را در این مطلب بخوانید

ازدواج دختر جوان از روی اجبار با پدرش! ماجرای دختر جوان که مجبور به ازدواج با پدرش شد را در ادامه بخوانید. دختر جوان 11 ساله ای به نام جوزی به دلیل بیماری پدرش مجبور به ازدواج با او شد. جیم زتز 62 ساله اهل کالیفرنیا که مبتلا سرطان لوزالمعده سطح 4 است و مطمن بود که در مراسم عروسی دخترش حضور نخواهد داشت.دختر جوان را مجبور به ازدواج کرد.

پس در مراسمی که در حیاط پشتی منزل شان در 14 مارس با حضور اقوام و دوستان خوب برگزار شد با غرور دست دخترش جوزی را گرفت و رینگی را بر انگشت اشاره وی قرار بخشید تا برای دختر خویش یادی شیرین به جای بگذارد.

پدر بسیار بیمار دختر جوان که می دانست آنقدر زنده نخواهد ماند تا در عروسی دخترش او را همراهی کند بنابراین چند سال زودتر مراسم عروسی را با او برگزار کرد.

عکاسی به نام لیندزی ویلاتورو که درباره داستان غم انگیز خانواده زتز مطلع شده بود. تصمیم گرفت کاری متفاوت را در آخرین روزهای باهم بودنشان انجام دهد.

او در عرض 72 ساعت توانست مقدماتی همانند مراسم ازدواج از قبیل کیک عروسی، لباس، گل ، آرایش مجانی و تدارکات را فراهم کند.

مادر وی اشاره کرد که جوزی از این حقیقت که روزی عروس شود و پدرش او را همراهی نکند بسیار ناراحت است، بنابراین خانم ویلاتورو تصمیم گرفت به این منظور دست به یک ابتکار تازه بزند و در روز عروسی واقعی اش بتواند ویدئوی از همراهی پدرش با وی را پخش کند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۷ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر