مسواک | نگهداری مسواک | مسواک مسافرتی

یک ترفند عالی و ساده برای نگهداری مسواک ها در مسافرت!

اگر برای سفر وسایلتون رو جمع می کنید، یک راه ساده برای نگهداری مسواک های بدون درپوش برای شما پیشنهاد خواهم داد. حتما بخوانید.

مسواک

خب همه شمایی که برای سفر برنامه ریزی کردید، به فکر بهداشت فردی هم هستید و موقع جمع کردن وسایل حتما مسواک را هم با خودتان برمی دارید. اما اگر مسواک تان درپوش نداشته باشد چطور آن را با رعایت نکات بهداشتی همراهمان ببریم؟ دیدیم که خیلی ها آن را در یک پلاستیک فریزر قرار می دهند. اما اینجا یه راه حل خلاقانه داریم که چند مسواک را به طور مجزا می توانید در کنار هم قرار داده و با خود ببرید.

راه ساده ای که در باره آن صحبت شد نگهداری مسواک ها به روش ویدیوی زیر است.

 ویدیو را ببینید و از پیشنهاد ما لذت ببرید.

 ترفندهای جالب و حیرت انگیز مسواک کهنه

جهت تماشای فیلم زیر فیلتر شکن خود را خاموش کنید

بله به همین سادگی. استفاده از دستکش یک بار مصرف برای نگهداری مسواک ها، که می توان هر مسواک را در یکی از انگشت های آن قرار داد تا با هم در تماس هم نباشند و کاملا بهداشتی و البته جالب است.

زمانی که در سفر هستیم، بهتر است بیشتر از مواقع دیگر به فکر سلامت دهان و دندان خود باشیم. زیرا در طی مسافرت به قدری سرگرم مناظر، گشت و گذار و خوردن خوراکی های خوشمزه هستیم که احتمالاً فرصت کمتری برای رسیدگی به بهداشت دهان و دندان باشیم.

به هیچ وجه در حمام مسواک نزنید 

مسواک شما مخصوصا در طول مسافرت می تواند خطر ابتلا به مشکلات دندانی را افزایش دهد زیرا اگر به خوبی از آن نگهداری نشود باکتری ها یا سایر میکروب ها روی آن تجمع پیدا می کنند. بنابراین حواستان باشد در طول مسافرت مسواکتان را پس از اینکه بطور کامل خشک شد، آن گاه آن را در دستکش پلاستیکی یا هر محل نگهداری ای که از نظر شما مناسب تر است قرار دهید.

سفر خوشی را برای همه آرزو می کنیم. تجربیات خود را در خصوص چگونه همراه بردن مسواک و لوازم بهداشتی در سفر، برای ما بنویسید.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر