اسکلت‌ | کشف اسکلت | اسکلت‌ زن و مرد

کشف اسکلت‌ یک زن و مرد در کوله‌ پشتی‌ ۲ زائر اربعین + جزئیات

جزئیات کامل از پیدا شدن اسکلت در کوله پشتی زائران اربعین را در این مطلب از سایت ویکی گرد بخوانید.

اربعین

 ۲ مرد زائر که در کوله‌ پشتی‌ های خود اسکلت‌ های یک زن و مرد را حمل می‌کردند، در مرز چذابه از سوی پلیس شناسایی شدند. انتشار خبر کشف اسکلت از کوله پشتی این دو مرد همه را به وحشت انداخت. شما می توانید جزئیات بیشتر در خصوص پیدا شدن این اسکلت ها از کوله پشتی 2 مرد زائر را در ادامه این مطلب از سایت ویکی گردی بخوانید.

سرهنگ احمد سعیدیان معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی گفت: مأموران پلیس هنگام گشتزنی در مرز چذابه به ۲مرد که رفتار مشکوکی داشتند مظنون شدند. آنها کوله‌پشتی بزرگی همراه خود داشتند و می‌خواستند از طریق مرز زمینی وارد عراق شوند که مأموران آنها را متوقف و به بازرسی کوله‌پشتی پرداختند.

نیاکان ما 3000 سال پیش به چه زبانی صحبت می کردن؟ + فیلم

سعیدیان ادامه داد: داخل کوله پشتی‌ یک پارچه سفید به چشم می‌خورد که در آن استخوان‌های اسکلت یک مرد و زن قرار داشت. در بررسی و تحقیق از متهمان مشخص شد که اسکلت‌ها مربوط به بستگان آنها شامل یک زن و یک مرد بوده که اولی حدود ۲۸ سال قبل و دومی در سال ۹۷ فوت کرده و هر دو وصیت کرده بودند که بعد از مرگشان، اجسادشان در کشور عراق دفن شود. به همین دلیل ۲مرد جوان برای عمل به این وصیت، اسکلت‌ها را داخل کوله‌پشتی گذاشته و قصد انتقال آنها به عراق را داشتند که شناسایی شدند.

واژگونی اتوبوس در اتوبان کرج - قزوین با 31 کشته و زخمی + جزئیات

به‌ گفته سرهنگ سعیدیان، با هماهنگی قضایی دادستان سوسنگرد و عدم‌ارائه مجوز قانونی، متهمان تحت نظر هستند تا پس از تکمیل تحقیقات به دادسرا معرفی و اقدامات سازمانی و قانونی درباره آنها انجام شود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر