جاوید در سریال یاغی | پیام بازیگر معروف جاوید در سریال یاغی

وقتی بازیگر معروف شیفته بازی جاوید تو سریال یاغی میشه | یاغی و باقی باشی آقا جاوید + فیلم

پست بازیگر معروف در مورد نقش علی شادمان در سریال یاغی را در این مطلب تماشا کنید

وقتی بازیگر معروف شیفته بازی جاوید تو سریال یاغی میشه | یاغی و باقی باشی آقا جاوید + فیلم

طوری که معلوم است با اینکه مدت کمی از پخش سریال یاغی نمی گذرد اما سریال یاغی جای خود را در قلب مردم باز کرده و طرفداران زیادی را از آن خود کرده است. علی شادمان در نقش جاوید در سریال یاغی غوغا به پا کرده است. به طوری که امیر جعفری با انتشار عکس و فیلمی در کنار علی شادمان نوشت: «جاوید باشی علی آقا..یاغی و باقی تا همیشه کنارت عشق کردیم رفیق قدیمی» در ادامه پست امیر جعفری در مورد بازی علی شادمان در سریال یاغی را تماشا کنید.

داستان سریال یاغی بر گرفته از کتاب سالتو است. در این کتاب سیاوش ۱۶ ساله کشتی گیر نابغه است. سیاوش از سرشاخ شدن بدن ها لذت می برد، بوی عرق مانده توی سالن ها را دوست دارد.

چند جلسه با پدرش تمرین کرده و بعد کشتی را ذاتی آموخته است. بچه فلاحی که جنم بزرگی دارد و تشنه قدرت است.

قهرمان این کتاب پسری ۱۶ ساله به نام «سیاوش» از جنوب شهر تهران است که بدون داشتن مربی و باشگاه حرفه ای، یک کشتی گیر نابغه است. او در رقابت های محلی آن قدر خوب بازی می کند که روزی دو مرد غریبه به نام های «سیا» و «نادر» سر راهش سبز می شوند تا از او یک قهرمان جهانی بسازند.

فقری که از نسل قبل به سیاوش رسیده، در کفش های پاره اش خودش را نشان می دهد؛ اما سیاوش می خواهد تغییر کند؛ ولی نمی داند برای تغییر، آدم های اشتباهی سراغش آمده اند.

نادر او را کشف می کند و راه بزرگی را نشانش می دهد. کشتی را مثل تابلوی نقاشی، مثل یک آیین پیش چشم هایش به نمایش می گذارد. غریزه سیاوش را می گیرد و تمرین هایش را چنان توی سرش می کارد که کشتی برایش تبدیل به آیین شود. به شکلی از فکر و زندگی کردن.

سیاوش تا مدت ها مبهوت نادر است. نادری که از دنیای دیگری آمده، از دنیای آدم های بالا، دنیای خانه های مجلل. دنیایی که قدرت در آن به عریان ترین شکل خودش را نشان می دهد و دستش را در دست سیاوش می گذارد و او را چنان مست می کند که دیگر دنیای جزیره در نظرش حقیر است و تحملش غیرممکن.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر