خودروهای برقی | راه اندازی ایستگاه خودروهای برقی

افتتاح اولین ایستگاه شارژ خودروهای برقی در تهران + فیلم

در این مطلب از سایت ویکی گردی می توانید ویدیویی از افتتاحیه ایستگاه شارژ خودروهای برقی را تماشا کنید.

خودروهای برقی

معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران از آغاز حرکت پایتخت در مسیر برقی سازی زیرساخت های شهری خبر داد و گفت: برای این منظور، عملیات احداث ۱۵ ایستگاه شارژ خودروهای برقی با ظرفیت ۷۴ دستگاه شارژر انجام شده است که ایستگاه شارژ خودروهای برقی میدان آزادی آن در پنجمین روز هفته دولت (دوشنبه ششم شهریور) رسما افتتاح می شود. جزییات بیشتر در خصوص افتتاحیه ایستگاه شارژ خودروهای برقی را در ادامه این مطلب از سایت ویکی گردی بخوانید.

 به نقل از ایلنا، جلال بهرامی با بیان این که نصب ۵ هزار دستگاه شارژ خودروهای برقی تا سال ۱۴۰۳ در ایستگاه های پیش بینی شده در ۲۲ منطقه پایتخت در نظر گرفته شده است، افزود: این تعداد شارژر از قابلیت سرویس دهی به ۵۰ هزار دستگاه خودروی برقی برخوردارند.

قبرستان خودرو در دبی + فیلم 

وی با بیان این که تجهیز و توسعه زیرساخت های مورد نیاز به منظور جایگزینی خودروها و موتورهای برقی به جای خودروها و موتورهای موجود در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد، اظهار داشت: تحقق این فرآیند، تأثیر قابل توجهی در کاهش آلودگی هوا و صدا و زیست پذیرتر کردن شهر برای زندگی شهروندان دارد.

معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان این که توسعه کیفی و کمی ناوگان حمل ونقل عمومی از یک سو و حرکت به سمت برقی سازی زیرساخت های شهری از سوی دیگر از جمله تدابیر و تمهیدات مدیریت شهری در جهت ارتقا و بهبود خدمات رسانی به شهروندان است، تصریح کرد: خودروها و موتورسیکلت های آلاینده و فرسوده، مصرف بنزین بالایی دارند و برقی سازی خودروها و موتورسیکلت ها می تواند تأثیر قابل توجهی در کاهش مصرف بنزین نیز بر جای بگذارد.

براساس اعلام روابط عمومی و امور بین الملل معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، بهرامی خاطرنشان کرد: با توجه به آلودگی هوای تهران و سهم زیادی که تاکسی و اتوبوس به دلیل پیمایش بالای آن ها دارند، برقی سازی ناوگان حمل ونقل عمومی و حمایت از خودروهای شخصی برقی، یکی از راهکارهای موثر در مقابله با مشکلات زیست محیطی تهران است.

خبر بد بیمه‌ تامین اجتماعی برای بازنشستگان + جزئیات

معاون شهردار تهران، برقی سازی ناوگان را بهترین راهکار برای مقابله با مصرف بالای سوخت و آثار و عوارض محیط زیستی ناشی از آن دانست و خاطرنشان کرد: علاوه بر احداث و توسعه ایستگاه های شارژ خودروهای برقی، در نظر داریم باتری های مورد نیاز قابل تعویض و ایستگاه های تعویض باتری برای ۵۰ هزار دستگاه موتورسیکلت برقی را نیز در سطح شهر تهران، تأمین و راه اندازی کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر