بیژن بنفشه خواه | سید جواد هاشمی | بیژن بنفشه خواه و هاشمی در تکنولایف

بازسازی تایتانیک توسط بیژن بنفشه خواه و سید جواد هاشمی + فیلم

صحنه بازسازی تایتانیک توسط بیژن بنفشه خواه و سید جواد هاشمی در برنامه قرعه کشی آنلاین تکنولایف را در این مطلب تماشا کنید

 وقتی مجری به سید جواد هاشمی گیر می ده و میگه بیا قرار استخر بذاریم. مجری برنامه تکنو لایف از بیژن بنفشه خواه می پرسه شما باهم قرار استخر هم میذارین؟ و بیژن بنفشه خواه هم در جوابش میگه بله تو فیلما اونم با مایو! سیدجواد هاشمی که بیشتر برای بازی در فیلم‌ها و سریال‌های دفاع مقدسی شناخته می‌شود، چند سالی است تلاشی جدی را برای ساخت فیلم در حوزه کودک و نوجوان شروع کرده و تا کنون حدود هفت فیلم سینمایی ساخته که برخی از آن‌ها هنوز به اکران نرسیده‌اند.سید جواد هاشمی بازیگر و کارگردان که چند ماه قبل بخاطر بازی در سریال شبکه نمایش خانگی «زخم کاری» به کارگردانی محمدحسین مهدویان حاشیه‌ساز شد و از همان زمان بیشتر زیر ذره‌بین قرار گرفت. در ادامه فیلم گفتگوی مجری با سید جواد هاشمی و بیژن بنفشه خواه که آن را به بازسازی تایتانیک تشبیه کرده اند را تماشا کنید.

سید جواد هاشمی تاکید کرد: «نسبت به من و آثارم حساسیت ایجاد شده است و کاملا مشخص است که اگر من سازنده یکی دو فیلم دیگری که الان در حال اکران است بودم، حتما جماعت حزب‌اللهی اجازه اکران آن را نمی‌دادند. سید جواد هاشمی برای من سوال است که اگر پلان‌های رقص سریال «پایتخت» را کنار هم بگذارند و یک تیزر بسازند آیا کسی اعتراض می‌کند و کمپین به راه می‌افتد؟ خیر، این شرایط برای "من" درست شده وگرنه چنین چیزی اپیدمی شده و در جامعه و خانه‌ها رخ می‌دهد، در سریال‌ها هم دیده می‌شود. حتی برای گفتن مفاهیم درستی که هدف جمهوری اسلامی است بالاخره گاهی هم رقص و هم حتی بی‌حجابی در فیلم‌ها اتفاق می‌افتد. آیا به همه آن‌ها اعتراض می‌شود؟

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر