سوتی الیکا عبدالرزاقی | شوخی الیکا عبدالرزاقی با همسرش

واکنش و قیافه الیکا عبدالرزاقی به سوتی خودش + فیلم

الیکا عبدالرزاقی، یکی از بازیگران مطرح کشورمان است که در برنامه های زیادی به عنوان مجری شرکت میکند. به تازگی در یکی از اجراهاش سوتی خنده داری داد و از خجالت آب شد.

الیکا عبدالرزاقی در اجرایش به عنوان مجری در مقابل جمعیت بزرگی سوتی خنده داری می دهد. همسر الیکا عبدالرزاقی سوتی او را می گیرد و باعث خنده حضار می شود. الیکا عبدالرزاقی می گوید: کاش زمین دهن باز کنه من برم توش.

بیماری الیکا عبدالرزاقی چیست و چه علایمی دارد؟ 

بیوگرافی الیکا عبدالرزاقی

الیکا عبدالرزاقی متولد 18 مرداد 1358 در رامسر ، بازیگر سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل لیسانس رشته ادبیات نمایشی می باشد که از تئاتر شروع کرد سپس در تلویزیون با سریال «باغ مظفر» به شهرت رسید و حالا همسر بازیگر هم دارد.

الیکا عبدالرزاقی در سال 1391 وقتی 33 ساله بود با امین زندگانی 40 ساله که در تئاتر آشنا شده بود نامزد و در نهایت اسفند 1392 با یکدیگر عروسی کردند. 

سال 1376 وقتی 18 ساله بود همزمان با دانشگاه به پیشنهاد مادرش به کلاس های بازیگری استاد سمندریان رفت تا اینکه با نمایش «دایره گچی قفقازی» وارد تئاتر شد. در سال 1377 بعد از قبولی در تست بازیگری سریال «گمشده» وارد قاب تلویزیون شد تا اینکه یکسال بعد در فیلم «مومیایی سه» کنار پرویز پرستویی بازی کرد.

سال 1385 وقتی 27 ساله بود به دعوت مهران مدیری در سریال «باغ مظفر» بازی کرد تا اینکه با سریال «مرد هزاز چهره» و در نهایت با «قهوه تلخ» بع اوج شهرت رسید. او از سال 1385 اغلب در همه کارهای مدیری حضور داشت، آخرین همکاری این دو به سری اول «دورهمی» برمیگردد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر