شخصیت شناسی | شخصیت شناسی تصویری

یکی از این ساعت ها رو انتخاب کن تا راز های گذشتت رو بگم | تست شخصیت شناسی تصویری

در این تست شخصیت شناسی، ساعتی که انتخاب می کنی بخشی از زندگی گذشتت رو نشون میده!

شخصیت شناسی

 تست شخصیت شناسی می توانند به ما کمک کنند تا نقاط قوت، ضعف، علایق و ترجیحات خود را تعیین کنیم. تست شخصیت شناسی ابزاری است که به طور ویژه طراحی شده است تا به شما در درک بهتر طرز تفکری که مشخصه شماست کمک کند. تست شخصیت شناسی شامل شناسایی یک عنصر خاص در بین چندین تصویر و پاسخ به سوالات بر اساس این تصویر است. از پاسخ های ارائه شده می توان برای تعیین وضعیت فعلی ذهن و ترجیحات شخصی استفاده کرد.

 ساعتی که انتخاب می کنید بخشی از زندگی گذشته شما را نشان می دهد و می تواند به شما کمک کند تا بفهمید گذشته شما چگونه با حال و آینده شما ارتباط دارد. شما می توانید از بین انواع نمادهای آونگ انتخاب کنید و هر کدام اطلاعات متفاوتی را در مورد شخصیت شما نشان می دهد.

تست شخصیت شناسی از روی حیوان مورد علاقه تان

ساعت شماره 1

آونگ وسیله ای برای پیشگویی است که می تواند اطلاعاتی را در مورد زندگی گذشته شما آشکار کند. به عنوان ابزاری برای مراقبه و ارتباط معنوی استفاده می شود، می تواند به چیزهایی در مورد گذشته و حال شما اشاره کند که می تواند به شما در درک هدف و مسیر زندگی شما کمک کند. افرادی که ساعت شماره 1 را انتخاب می کنند معمولاً کنجکاو هستند که بدانند زندگی آنها در مورد وضعیت فعلی آنها چه می گوید. آنها اغلب به کاوش در ریشه های معنوی خود و کشف اطلاعات در مورد زندگی قبلی خود علاقه مند هستند.

ساعت شماره 2

افرادی که آونگ شماره 2 را انتخاب می کنند عموماً حساس، باز و شهودی هستند. آنها از دنیای نامرئی اطراف خود آگاه هستند و به دنبال پاسخی برای سؤالاتی هستند که همیشه در دنیای فیزیکی یافت نمی شوند. این افراد تمایل دارند به دنبال پاسخی برای معنای زندگی و معنای پنهان پشت وقایع باشند. آنها می دانند که هر اتفاقی که می افتد دلیل عمیق تری دارد.

حقایقی که اثر انگشت از شخصیت شما فاش می‌کند!

ساعت شماره 3

افرادی که ساعت شماره 3 را انتخاب می کنند می خواهند گذشته، حال و آینده خود را درک کنند. آن‌ها می‌خواهند برای سؤالاتی که درباره معنای زندگی دارند، پاسخی پیدا کنند و برای یافتن این درک، مایلند ناشناخته‌ها را کشف کنند. این افراد شهودی اغلب به دنبال نشانه‌ها، پیام‌ها یا سرنخ‌هایی برای درک وقایع اطرافشان هستند. آونگ ابزار قدرتمندی است که می تواند به آنها در یافتن این درک کمک کند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر