قیمت مسکن در تهران | قیمت مسکن در مرکز تهران | قیمت مسکن 80 متری در تهران

قیمت مسکن در مرکز تهران | قیمت واحد های 80 متری در تهران

در گزارش زیر به بررسی قیمت مسکن ۸۰ متری‌ در مرکز تهران خواهیم‌ پرداخت.

قیمت مسکن در مرکز تهران | قیمت واحد های 80 متری در تهران

قیمت مسکن 80 متری در مرکز تهران که از مناطق پر‌طرفدار به شمار‌می‌رود و دسترسی آسان به تمام خدمات رفاهی را در بر دارد، می‌تواند انتخاب خوبی برای خرید مسکن و زندگی باشد. به همین دلیل این قسمت را به برسی قیمت مسکن ۸۰ متری در مناطق مرکزی تهران اختصاص داده‌ایم.

قیمت مسکن ۸۰ متری‌ در مرکز تهران؟

اگر قصد خرید واحد آپارتمانی ۲ خوابه در جهاد را داشته باشید، واحدی ۲۱ ساله با متراژ ۷۵ متر را می‌توانید با قیمتی بالغ‌بر ۳ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان خریداری کنید.

در روزهای گذشته آپارتمانی ۹ ساله با متراژ ۷۶ متر و ۲ اتاق خواب در بلوار کشاورز به مبلغی معادل ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

برای خرید واحدی ۷۵ متری در میدان‌انقلاب درحالی که ۱۶ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خواب نیز داشته باشد، به سرمایه‌ای معادل ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

برای خرید واحدی ۷۸ متری در محله فاطمی با ۲ اتاق خواب درحالی که سن سازه ۱۵ سال است، به بودجه‌ای بالغ‌بر ۳ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

در روزهای گذشته واحد آپارتمانی ۱۱ ساله در میدان‌ولیعصر با متراژ ۸۰ متر و ۲ اتاق خواب، به قیمت ۳ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان فروخته شد.

واحدی در امیر آباد با متراژ ۸۰ متر و ۲ اتاق خواب درحالی که ۱۱ سال از ساخت آن می‌گذرد، ارزشی معادل ۵ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان دارد.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در محله یوسف‌آباد را دارید، می‌توانید واحدی نوساز با متراژ ۸۰ متر و ۲ اتاق خواب را با قیمتی معادل ۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان خریداری کنید. ولی اگر سرمایه کمتری برای خرید خانه در اختیار دارید، می‌توانید واحدی ۸۰ متری در همین محله درحالی که ۲۱ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خوابه باشد را به قیمت ۵ میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان خریداری کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

پر بازدیدترین

ارسال نظر