حمله مرد عصبی | حمله به ماشین در تهران

ماجرای مرد عنکبوتی در تهران | حمله عجیب مرد دیوانه + فیلم

روز گذشته فیلمی پخش شد که مردی عصبی در حال ضربه زدن به شیشه جلو ماشین بود و دلیل این کارش هنوز مشخص نیست.

ماجرای مرد عنکبوتی در تهران | حمله عجیب مرد دیوانه + فیلم

داستان عجیبی از حمله ی یک مرد به ماشین آقایی به اسم محمدرضا منتشر شده است که این ویدیو تحت عنوان خفت گیری توی فضای مجازی پخش شده اما طبق اضهارات محمدرضا، حمله برای خفت گیری نبود و مرد عصبی مشکل داشت.

این آقای راننده ۲۰۶ چند روز قبل با یک ماشین دیگه تصادف می کنه و به پیشنهاد اون راننده که مقصر بوده ماشین رو برای صافکاری می بره پیش یک صافکار در محله باغ فیض؛ اما به ادعای ایشون، صافکار که در شرایط عصبی بوده و حالت عادی نداشته شروع میکنه به پرخاشگری و قبول نمیکنه این کارو بکنه. ایشون با راننده مقصر تماس می گیرع که همچین اتفاقی افتاده و اون راننده بهش می گه اصلن به صافکار ربطی نداره و من دارم پولشو می دم، شما از صافکاری بیا بیرون ۵۰ متر جلو تر وایسا تا من خودم بیام.

آقای محمدرضا یا همون راننده ۲۰۶ میگه من ۵۰ متر جلو تر ایستاده بودم که یهو صافکار و دوستش با یه موتور اومدن کنارم و با یه حالت عجیب می کوبیدن به ماشین و مرد صافکار پرید رو کاپوت و من از ترس فرار کردم. در نهایت بعد از طی یه مسافتی خوردیم به تیر برق و ایشون پرت شد پایین. اون مرد اومد گوشیشو برداشت و بعد که دوست موتور سوارش رسید، سوار موتورش شد و رفت.

محمد رضا میگه که اهالی محل هم که دور ماشین جمع شده بودن و یکی از آن ها به من گفت چون فیلم گرفتی ممکنه برگردن گوشیتو ازت بگیرن، فیلمو برای منم بفرست. فیلم رو برای اون آقا فرستادم و فیلم رو  بدون اجازه من پخش کرد اما باقی فیلم و مستندات دیگه کامل پیش منه.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر