فال تاروت رنگی | فال تاروت اصلی | فال تاروت تک کارتی | فال تاروت امروز

فال تاروت کبیر | فال تاروت 2 مرداد 1402

فال تاروت امروز 2 مرداد 1402 خود را در این بخش از سایت ویکی گردی بخوانید

فال تاروت

فال تاروت کبیر یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی تاریخ بوده است. فال تاروت در گذشته بیشتر مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود زیرا دسترسی به پیشگویی پرهزینه و سخت بود. برای مشاهده فال تاروت خود با ما همراه باشید.

فال تاروت روزانه متولدین فروردین

کارت چرخ سرنوشت : اگر نتوانستید تمام انتظاراتی که از خودتان دارید را برآورده کنید هم زیاد به خودتان سخت نگیرید. خدمت به خلق بسیار ارزشمند است، اما به این شرط که خودتان و زندگیتان را در این مسیر قربانی نکنید. امروز به صورتی غیر منتظره و خیلی سریع پولی به دستتان خواهد رسید که شما را شگفت زده خواهد کرد. این پول می تواند در قالب هدیه ای ارزشمند و یا پس گرفتن قرضی که به این زودی انتظار بازگشت آن را نداشته اید باشد. بهتر است در خرج کردن این پول احتیاط کرده و حداقل بخشی از آن را برای روز مبادا کنار بگذارید.

فال قهوه روزانه | فال قهوه 2 مرداد 1402

فال تاروت روزانه متولدین اردیبهشت

کارت برج : ممکن است ناراحتی هایی در خانه و یا محله تان به وجود بیاید که باعث شوند به صورت ناگهانی تصمیم بگیرید به جای دیگری نقل مکان کنید. شاید بهتر باشد کمی دست نگه دارید تا این وضعیت برطرف شود؛ بعدا اگر دیدید هیچ راهی جز جابجایی ندارید دست به کار شوید. در رابطه عاطفیتان موضوعی که خیلی بی تفاوت از کنار آن رد شده بودید ممکن است ناگهان اهمیت زیادی پیدا کرده و مورد بحث قرار بگیرد. انتظار نداشته باشید این بحث بلافاصله فیصله پیدا کند و فقط هر کاری از دستتان برمی آید برای بهبود اوضاع انجام دهید.

فال تاروت روزانه متولدین خرداد

کارت مرگ : امروز مکن است خبرهای بدی در رابطه با کارتان بشنوید، البته خبری که شما می شنوید به طور مستقیم به شما ارتباط پیدا نمی کند و می تواند راچع به تغییراتی در سلسله مراتب و یا استعفای ناگهانی یکی از مدیران باشد که باعث می شود شما و همکارانتان به صورت مقطعی نگرانی هایی در رابطه با امنیت کاری خود احساس کنید، اما این نگرانی ها بیهوده هستند و اگر کارتان را به خوبی انجام دهید هیچ مشکل یا خطری شما را تهدید نخواهد کرد و شاید حتی پیشرفت هم بکنید.

فال تاروت روزانه متولدین تیر

کارت اعتدال : امروز خودتان به اندازه کافی سرتان شلوغ است، با این حال هنوز هم به دنبال انجام کارهای دیگری هستید که در واقع فقط حواستان را از انجام کارهای اصلیتان منحرف می کنند. بهتر است تمام انرژی خود را روی انجام کارهای بیشماری که در انتظارتان هستند متمرکز کنید و نسبت به مسئولیت هایتان بی تفاوت نباشید. یک کار کامل شده بهتر از ده کار نیمه تمام است! امروز عشق در نگاه اول به نظرتان اصلا عجیب نخواهد آمد و با شخص تازه ای روبرو خواهید شد که بلافاصله شما را به خود جذب می کند.

فال روزانه دوشنبه 2 مرداد 1402 | فال امروز بر اساس ماه تولد

فال تاروت روزانه متولدین مرداد

کارت مرد دار آویز : امروز افکار عجیب و غیبی به سرتان می زنند و شک و تردیدهایی در رابطه با خودتان و ارزش های وجودیتان در شما ایجاد خواهند کرد که از شخصی مثل شما بعید است. شاید بهتر باشد ذهنتان را روی افزایش دادن درآمد و به تبع آن اعتماد به نفستان از طریق تلاش و کوشش بیشتر و داشتن تفکر تحلیلی متمرکز کنید و زندگیتان را به تعادل برسانید؛ با این حال ترجیح می دهید انتخاب هایی غافلگیر کننده داشته باشید.

فال تاروت روزانه متولدین شهریور

کارت ستاره : شما همیشه به دنبال کیفیت در انجام کارها و فردی کمال گرا هستید، اما اکنون فرصتی برایتان به وجود آمده که به شما اجازه می دهد این ایده آل گرایی را کنار گذاشته و به زندگی به دید روندی رو به پیشرفت نگاه کنید که در آن پیشرفت و تکامل تنها به صورت تدریجی امکان پذیر خواهد بود. امروز ممکن است اطلاعات ارزشمند و جالبی را از طریق تکنولوژی مدرن به دست بیاورید. این اطلاعات جدیدی که احتمالا از طریق اینترنت به دست خواهید آورد شما را به مطالعه در مورد علوم مختلف و مسائل معنوی و متافیزیکی جذب خواهند کرد.

فال تاروت روزانه متولدین مهر

کارت کاهن اعظم : با وجود این که قلبا می دانید فرصت هایی فوق العاده در انتظار شما هستند سرعت کم روند پیشرفتتان در حال حاضر شما را عصبی و سردرگم کرده است. اگر راستش را بخواهید این هراس شما از شکست است که دارد رسیدن شما به موفقیت را به تعویق می اندازد اما بسیاری این نگرانی ها بی دلیل و تنها بر اساس اتفاقات بد گذشته هستند که هیچ ارتباطی با شرایط فعلی ندارند. اگر همچنان پشت سرتان را نگاه کنید نخواهید توانست در مسیر پیش رویتان به درستی پیش بروید.

فال حافظ امروز | فال حافظ روزانه 2 مرداد

فال تاروت روزانه متولدین آبان

کارت امپراطور : امروز ناگهان چشم باز کرده و می بینید که در مرکز توجه قرار گرفته اید و از این مسئله اصلا خجالت نمی کشید و خیلی هم از وضعیت به وجود آمده خوشحال هستید و دلتان می خواهد تا جای ممکن طول بکشد، اما به هیچ قیمتی حاضر نیستید برای حفظ این تحسین و توجه ارزش ها و خط قرمزهایتان را فراموش کنید. دنیای این روزهای ما به اندازه کافی منتقد دارد، به جای سرکوب کردن دیگران سعی کنید با تشویق کردن آنها زمینه پیشرفتشان را فراهم ساخته و به آنها انگیزه بدهید.

فال تاروت روزانه متولدین آذر

کارت کیمیاگر : در حال حاضر برداشتن قدم هایی آرام و حساب شده مطمئن ترین راه ممکن برای رسیدن به موفقیت است. البته شما می توانید با پذیرفتن مسئولیت های بیشتر و به عهده گرفتن نقش های مدیریتی فرصت فوق العاده ای برای پیشرفت حرفه ای خود فراهم کنید. همچنین کسب مهارت های تازه می تواند لیاقت و اعتماد به نفس شما را برای بهتر کردن وضعیت کاریتان بالا ببرد. به ایده هایی که به سرتان می زنند حتی اگر در نگاه اول کمی دور از ذهن و عجیب می رسند احترام بگذارید، زیرا این ایده ها می توانند نتیجه های موثری داشته باشند.

فال تاروت روزانه متولدین دی

کارت ارابه : امروز نیاز شدیدی به ماجراجویی احساس می کنید و دلتان می خواهد سفری ناگهانی به مقصدی ناشناخته، آشنایی با افراد جدید که کارهای جالبی می کنند، یا امتحان سرگرمی های جدید هیجانی مثل بانجی جامپینگ را تجربه کنید. کمی هیجان و تنوع در زندگیتان خیلی هم خوب است، اما باید ببینید چه چیزی تا این حد شما را خسته و دلزده کرده که به دنبال چیز تازه ای در زندگیتان هستید و هر جای زندگی که رکودی دیدید خودتان را از آن نجات دهید.

فال ابجد روزانه | فال ابجد امروز 2 مرداد 1402

فال تاروت روزانه متولدین بهمن

کارت پاپ : درس هایی که در حال حاضر دارید می گیرید کمی برایتان دشوار هستند و ممکن است برخی از باورهای مهم شما را به چالش بکشند. با این حال در نهایت درک بهتری از خودتان و اهدافتان چه در زمینه شخصی و چه حرفه ای خواهید داشت. شما به خوبی خواهید توانست طوفان تغییرات را پشت سر بگذارید، نکته ای که اهمیت دارد این است که بیشتر روی زمان حال و کارهای که لازم است انجام دهید تمرکز کنید و خیلی نگران این که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد نباشید.

فال تاروت روزانه متولدین اسفند

کارت ابله : امروز حاضرید برای برآورده کردن انتظارهای دیگران دست به هر کار محیر العقولی بزنید و بخاطر نیازی شدید ولی غیر قابل توضیح در وجودتان حس می کنید برای این که به آنها نشان دهید با آنها برابر هستید باید هر کاری که از دستتان برمی آید انجام دهید. با این حال برای بار هزارم باید به شما یادآوری کنیم که شما هیچ نیازی به این که خودتان را به دیگران ثابت کنید ندارید، تنها کسی که باید شما را باور کند خودتان هستید. اگر اینجای کار را درست کنید بقیه چیزها خودشان روبراه خواهند شد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر