ماسک صورت خانگی تنها در چند دقیقه | آمورش ماسک صورت خانگی | طرز تهیه ماسک صورت خانگی

ماسک صورت خانگی ضد جوش سر سیاه | با جوش های سر سیاه پوستت خداحافظی کن

آموزش ماسک صورت خانگی برای درمان جوش های سر سیاه .

ماسک صورت خانگی ضد جوش سر سیاه | با جوش های سر سیاه پوستت خداحافظی کن

ماسک صورت خانگی سرکه سیب و برگ‌های خردشده‌ی نعناع می‌تواند حکم یک تورنر قوی را داشتته باشد، زیرا سرکه سیب باعث از بین رفتن عوامل ایجاد جوش‌های سرسیاه می‌شود و نعناع یک خنک‌کننده‌ و سفت‌کننده‌ی پوست است. ماسک صورت خانگی موجب از بین رفتن جوش های سرسیاه متورم نیز می شود و به کاهش التهاب آن کمک می کند. آموزش این ماسک صورت خانگی را در این قسمت مشاهده کنید. 

وسایل موردنیاز برای ماسک ضد جوش سرسیاه

٣ قاشق غذاخوری سرکه سیب،

٣ قاشق غذاخوری برگ خردشده‌ی نعناع،

راهکار قطعی و کم هزینه سفید شدن پوست دست و پا

 

یک فنجان آب،

و مقداری پنبه.

دستورالعمل:

برگ‌های نعناع و سرکه سیب را در یک کاسه ترکیب کنید و آن را یک هفته در یک مکان سرد و تاریک قرار بدهید. سپس یک فنجان آب به آن بیفزایید و آن را ۶ روز در یخچال بگذارید. شب‌ها ابتدا صورت‌تان را بشویید و سپس با استفاده از پنبه این تونر را به صورت بمالید و بگذارید در طول شب روی صورت بماند (اگر پوست حساسی دارید،‌ نباید زیاد روی پوست‌تان بماند). صبح صورت‌تان را بشویید و از مرطوب‌کننده استفاده کنید

 

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر