مهناز افشار | عکس های مهناز | تیپ های جنجالی و غربی مهناز افشار

تیپ های غربی و عجیب مهناز افشار | مهناز افشار با این همه معروفیت تمنای دیده شدن دارد + عکس

مهناز افشار بازیگر محبوب و معروف ایرانی که این روزها تیپ های عجیب و غربی مهناز افشار سوژه شبکه های مجازی شده است

تیپ های غربی و عجیب مهناز افشار سوژه شد. مهناز افشار بازیگر جذاب و با استعداد ایرانی می باشد که البته دیگه باید بگیم بازیگر سابق، چرا که خانوم خانوما دیگه خیلی وقته نه تنها در ایران بلکه خارج از کشور هم فعالیت بازیگری نداره و همچون خانومای خانه دار که بلاگری می کنند  با تیپ های عجیب و غربی دیده میشه!! مهناز افشار یه چند سالیه که از ایران رفته آلمان و چون خانواده شوهر سابقش (شایدم شوهر فعلی مهناز افشار شده!) در آلمان زندگی می کردند و دخترش لیانا هم در این کشور به دنیا اومد اونجارو انتخاب کردند که البته مشخص بود جای بد نمیرن و زندگیشون مرفه میچرخه!! حالا هم که تیپ های عجیب و غربی مهناز افشار سوژه این روزهای شبکه های مجازی شده است. در ادامه می توانید عکس هایی از تیپ های عجیب و غربی مهناز را مشاهده کنید.

تیپ های غربی مهناز افشار

تیپ های غربی مهناز افشار

مهناز افشار تو ایران که بود برای حفظ کلاس کاریش چندان با مردم اُخت نبود اما حالا تو غربت هم چون تنهاست و هم چون دیگه بازیگری در کار نیست که قیافه بگیره با مردم خیلی صمیمی شده جوری که شاید باورتون نشه ولی بیشترین تعداد فالوور بین بازیگران رو داره و در حال حاضر پیشجش بیش از 16 میلیون  کاربر دنبال کننده داره. وی تصاویر بسیار زیادی از خود منتشر میکنه جوری که اصلا تو ایران که بود بهش نمیومد انقدذ پیگیر این مسائل باشه! در ادامه تصاویر جدید خانوم بازیگر رو مشاهده می کنید که با استایلی باحال هستند!

تیپ های غربی مهناز افشار

تیپ های غربی مهناز افشار

 البته که چنین لباس و تیپ هایی چندان با ذائقه ایرانی یکی نیست و شاید این سبک رو تنِ هیچ یکی از زنا و دخترای داخل ایران نبینید اما خب با توجه به اینکه مهناز افشار هم میخواد خیلی بی حجاب نباشه و هم خارجی طور بپوشه و بزاره نتیجه کار میشه این!

 مهناز افشار بعد اینهمه معروفیت تمنای دیده شدن داره؟

اما مهناز افشار گاهی عکس گذاشتنش از حد و حدودش میگذره! جوری که انگاری خانوم بازیگر فقط میخواد یه عکسی گذاشته باشه و کاری به زیبایی و درست حسابی بودنش نداره!

مثلا چند روز پیش مهناز افشار تصاویری از خود کنار استخر منتشر کرد که از نظر کاربران میخواتسه مثل سبک امیر تتلو عکس بگیره اما حالا جدا از اینها عکس او اینقدری تار و بد کیفیت و البته گُنگ بود که زیبایی خاصی که نداشت هیچ، یه زشتی خاصی هم داشت!

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر