بیوگرافی کیمیا علیزاده | همسر کیمیا علیزاده

پست عاشقانه کیمیا علیزاده برای عشقش | شایعات طلاق کیمیا علیزاده + عکس

کیمیا علیزاده تکواندو کار سابق کشورمان با انتشار عکسی عاشقانه و جنجالی از خودش سوژه کاربران فضای مجازی شده است.

کیمیا علیزاده تکواندو کار اسبق کشورمان است که در حال حاضر در ایران حضور ندارد. کیمیا علیزاده که این روزها بیش از همیشه، مورد توجه و انتقاد کاربران فضای مجازیست، برای پایان دادن به شایعات پخش شده در مورد ازدواجش، پستی منتشر کرده است.

این ، در عکس جدیدش چند بادکنک فویلی طرح قلب در دست دارد. او در حاشیه این تصویر، متنی برای مخاطب خاص اش که احتمالا همسرش است، منتشر کرده است.

علیزاده در این یادداشت نوشت:

گر دل نبود کجا وطن سازد عشق

ور عشق نباشد به چه کار آید دل

کیمیا علیزاده

بیوگرافی کیمیا علیزاده

کیمیا علیزاده  در ۱۹ تیر ۱۳۷۷ در کرج و در خانواده‌ای آذربایجانی زاده شد. مادرش اهل استان اردبیل و پدرش نیز اهل شهر زنوز شهرستان مرند است. کیمیا فرزند بزرگ خانواده است و یک برادر کوچکتر از خود دارد.

کیمیا علیزاده در ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ با حامد معدنچی، والیبالیست پیشین، ازدواج کرد. وی نخستین و تنها زن ایرانی است که در تاریخ ورزش ایران در بازی‌های المپیک، برنده مدال شده‌ است.

در ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ دولت آلمان درخواست پناهندگی کیمیا علیزاده را پذیرفت و از آن زمان هنوز موفقیتی بدست نیاورده و در مسابقات قهرمانی اروپا حذف شد.

در المپیک ۲۰۲۰ توکیو نیز او توانست جید جونز قهرمان المپیک ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶ و نفر اول رنکینگ فعلی دنیا را شکست بدهد اما در ادامه نتوانست به مدال برسد و در المپیک چهارم شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر