تقلید ماکان بند از گروه BTS | تشابه لباس امیر مقاره با خواننده کره ای

فاجعه ای دیگر در کنسرت ماکان بند | تقلید ماکان بند از گروه معروف کره ای + عکس

ماکان بند به تازگی کنسرتی برگزار کرده است که حواشی بسیاری را به دنبال داشت. حالا عکسی پخش شده که نشان می دهد ماکان بند در کنسرتش به طور دقیقی از گروه کره ای، تقلید کرده است.

ماکان بند به تازگی کنسرتی برگزار کرده بود که حواشی زیادی را به دنبال داشت. فالش خواندن ماکان بند در کنسرتشان یکی از این حواشی بود. حالا نیز عکسی پخش شده است که معلوم شده لباس امیر مقاره دقیقا از لباس یکی از اعضای گروه BTS کپی برداری شده است. عکس کپی برداری ماکان بند را در پایین این مطلب ببینید.

ماکان بند یک پروه موسیقی دو نفره در سبک پاپ است، دو عضو این گروه رهام هادیان و امیر مقاره می باشد که طرفداران میلیونی دور خود جمع کردند. امیر مقاره متولد 3 دی 1374 در تهران، خواننده است. او از دوران نوجوانی با شعر سرودن فعالیت خود را در موسیقی آغاز کرد و از سال 1393 بصورت مستقل و حرفه وارد خوانندگی شد و چند ترک با دوستانش هم منتشر کرد. رهام هادیان متولد 7 مرداد 1370 در تهران، خواننده است. فعالیت او نیز ار دوران نوجوانی با علاقه اش به ملودی سازی شروع شد، خیلی زود دوره های آهنگسازی را بصورت تجربه سپری کرد و در ترانه سازی هم مهارت دارد

ماکان بند

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر