سریال یاغی | نقش جاوید در سریال یاغی | زمان پخش سریال یاغی

نسبت خانم بازیگر با کارگردان سریال یاغی لو رفت! | پارتی بازی کارگردان سریال یاغی + عکس

نسبت محمد کارت کارگردان سریال یاغی با خانم بازیگر لو رفت. در ادامه می توانید عکس خانم بازیگر را در آغوش کارگردان سریال یاغی ببینید

محمد کارت کارگردان سریال یاغی، بعد از شنای پروانه و اولین فیلمی که در سال ۱۳۹۸ ساخت،  سریال یاغی است که سریال یاغی تازه‌ترین اثری از اوست که با آن روبه‌روییم. محمد کارت متولد سال ۱۳۶۵ در شیراز، کارگردان و بازیگر است. از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را آغاز نمود. همسر محمد کارت، آبان عسگری است که در سریال یاغی نقش عاطی را بر عهده دارد. آبان عسکری متولد ۵ اردیبهشت ۱۳۶۰ در تهران، نویسنده و بازیگر است. آبان عسکری مدرک کارشناسی ارشد تئاتر دارد. آبان عسگری عکسی از خود و کارگردان سریال یاغی که همسرش است و در خارج از کشور گرفته شده است را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است.

بازیگر+زن+و+کارگردان+سریال+یاغی+در+آغوش+هم!+++عکس

همکاری مشترک آبان عسکری با همسرش

آبان عسکری در سال ۱۳۹۸ در فیلم شنای پروانه فیلمی به کارگردانی محمد کارت و تهیه کنندگی رسول صدرعاملی، در نفش در نقش زن افشاگر ایفای نقش کرده است.

آبان عسکری تجربه نویسندگی فیلم بچه خور به کارگردانی محمد کارت را در کارنامه هنری اش دارد و در چند اثر دیگر با همسرش محمد کارت به عنوان نویسنده و تهیه کننده همکاری کرد.

داستان سریال یاغی

سریال یاغی داستانِ جوانی به‌اسم جاوید (با بازی علی شادمان) که دارد در ابعاد و مقیاس‌های مختلفی در زندگی‌اش می‌جنگد. جنگیدن برای پول درآوردن، جنگیدن در میدانِ خاکی محله، جنگیدن برای به‌دست‌آوردن شناسنامه و در آخر، جنگیدن برای ازدست‌ندادن دختر دلخواه‌ش.  آبان عسکری در سریال یاغی نقش خواهر جاوید را ایفا می کند

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر