فال روزانه | فال امروز

فال روزانه جمعه 29 اردیبهشت 1402 | فال امروز بر اساس ماه تولد

همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه ویکی گردی صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فال روزانه جمعه 29 اردیبهشت 1402 | فال امروز بر اساس ماه تولد

فال روزانه امروز 29 اردیبهشت 1402 ! مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید. پس در ادامه با فال روزانه من از ویکی گردی همراه شوید.

 

 فال روزانه متولدین فروردین ماه

پس از رویارویی با چالش هایی که در چند روز گذشته سر راهتان قرار داشته اند طبیعی است که دلتان بخواهد امروز را در کمال آرامش و همان طوری که خودتان دوست دارید بگذرانید، اما کارهایی برای انجام دادن دارید و انتظاراتی از شما می رود که باعث می شوند احساس محدودیت کنید. شاید دلتان بخواهد از زیر همه این کارها در رفته و به یک جایی فرار کنید که کسی دستش به شما نرسد، اما بهتر است منطقی باشید و وظایف خود را انجام دهید. چشم و هم چشمی را کنار بگذارید . برای رسیدن به نیتی تلاش و کوشش بسیار داشته اید. 

 

 

 فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

امروز برای آنهایی که بخواهند حساس باشند و حرف هایشان را در لفافه و به صورت غیر قابل درک بگویند روز خوبی نخواهد بود و هر چقدر افکار و خواسته هایتان را با صدای بلندتری به زبان بیاورید نتایج بهتری به دست خواهید آورد. البته تحمل خشونت و رفتار تهاجمی از جانب دیگران برای شما ساده نخواهد بود و به نفعتان است که خودتان را در چنین موقعیتی قرار ندهید زیرا نسبت به همیشه احساس آسیب پذیری بیشتری دارید. دوستان بسیاری دارید موقعیت خود را بشناسید و تا می توانید به مردم نیکی کنید. 

 فال روزانه متولدین خرداد ماه

امروز ممکن است برخی اختلاف نظرها در مورد رابطه عاطفیتان بین شما و کسی که دوستش دارید پیش بیایند. شما احساس می کنید که طرف مقابلتان بیش از اندازه خودش را آزاد می گذارد و در برابر شما بیش از حد خودتان را محدود کرده اید. قرار نیست که هیچ کس در یک رابطه عاطفی خودش را اسیر و زندانی کند، پس به جای مواخذه کردن طرف مقابلتان شما هم سعی کنید به آزادی های فردیتان توجه بیشتری داشته باشید و محدودیت های بیهوده برای خودتان ایجاد نکنید. از تند مزاجی و بد اخلاقی دست بردارید، به زودی اوضاع و احوالتان خوب می شود و زبانزد خانواده می شوید. شما قلبی پاک و مهربان دارید.

 فال روزانه متولدین تیر ماه

امروز از آن روزهای مورد علاقه شما نیست. محدودیت هایی که در محل کارتان دارید ذهن شما را به طرز عجیبی به خود مشغول کرده اند و به این فکر می کنید که در برابر این همه سختی ها و محدودیت هایی که دارید تحمل می کنید باید حداقل پاداش و تحسین و تایید بیشتری دریافت کنید. با این حال امروز می تواند روز خوبی برای تعیین اهداف حرفه ای جدید باشد. شاید بتوانید نقشه بهتری برای پیشرفت کاری خود بکشید یا به این نتیجه برسید که باید از رئیستان بخواهید ترفیع رتبه ای که فکر می کنید لیاقتش را دارید به شما بدهد. شخصی سعی دارد چیزی به شما بگوید؛ به حرف های او گوش کنید. با دوستان خود صادق و بی ریا باشید اما هر کسی را محرم اسرار خود قرار ندهید.

 

فال تاروت کبیر | فال تاروت 29 اردیبهشت 1402

 فال روزانه متولدین مرداد ماه

شما این اواخر با لجبازی و سرسختی بسیاری اصرار به انجام کارهایی داشته اید که با وضعیت اقتصادی فعلی شما جور در نمی آیند. ممکن است با خودتان فکر کنید که نباید هدفتان را رها کنید، اما گاهی واقعا کمبود مادیات خیلی قویتر از آن چیزی است که شما بتوانید با دست خالی در برابر آن بایستید. شاید بهتر باشد فعلا به پیشرفت وضعیت اقتصادی خود پرداخته و افکار و انرژی خود را روی آن متمرکز کنید. این کار در نهایت شما را یک قدم و حتی بیشتر به سمت هدف اصلیتان پیش خواهد برد. از مسئله ای رنج می برید و مایل هم نیستید مسئله را با کسی درمیان بگذارید، تا رسیدن به هدف راه درازی در پیش دارید. از کسی انتظار کمک داشتید اما برآورده نشده است. بهتر است به همت و اراده ی خود تکیه کنید و راه چاره ای بیابید. در شرایط کنونی محل کارتان تغییر و استرس را از خودتان دور کنید. به دنبال راهی باشید که به زندگی تان معنا و مفهوم ببخشد. در یک میهمانی برخوردی زیبا اتفاق می افتد.

 فال روزانه متولدین شهریور ماه

شاید شما در حال حاضر در وضعیتی قرار گرفته باشید که در آن مجبور هستید در رابطه با آینده رابطه عاطفی خود تصمیم گیری کنید. شاید خاطرات دوران مجردیتان به سراغتان آمده باشند و شما را به یاد آزادی های گذشته تان انداخته و تردیدهایی را در شما به وجود آورده باشند. به این وسوسه های احمقانه توجهی نکنید، شما در مقابل محدود شدن بعضی آزادی های نه چندان مهم خود چیزهای بسیار مهمتری به دست آورده اید و اگر الان بخواهید تسلیم این افکار بچگانه بشوید بجای پیشرفت ده ها قدم به سمت عقب پس خواهید رفت. منتظر خبری هستید، از اضطراب و دلشوره یک لحظه آرام و قرار ندارید؛ نگران نباشید آنچه باید اتفاق بیفتد رخ خواهد داد.

 فال روزانه متولدین مهر ماه

شما از آن دسته آدم هایی نیستید که از کار کردن در شرایطی که آنها را محدود می کنند خوششان بیاید، اما امروز برای این که یاد بگیرید چگونه در کارهایتان نظم بیشتری داشته باشید و با برخی مسائل کنار بیایید، روز خیلی خوبی خواهد بود. شما در حال حاضر بهتر می توانید تغییرات و محدودیت ها را بپذیرید و این موضوع برایتان همچون برگ برنده ای خواهد بود. اگر اهمیت این مسائل را یاد بگیرید همه چیز برایتان خیلی راحت تر و بهتر خواهد شد. فرصت های پیش آمده را از دست ندهید، مشکلات نباید شما را ناامید کنند. هر مشکلی هرچقدر هم که سخت باشد عاقبت با تدبیر و تلاش، آسان می شود. 

 

فال ابجد روزانه | فال ابجد امروز 29 اردیبهشت

 فال روزانه متولدین آبان ماه

آیا به اندازه کافی به بدن خود توجه دارید؟ آیا ورزش می کنید؟ رژیم غذایی مناسبی دارید؟ وقتی از لحاظ جسمانی با مشکلی روبرو هستید به پزشک مراجعه می کنید؟ اگر جوابتان به این سوال ها منفی است حقی برای شکایت از وضعیت موجود برایتان باقی نمی ماند. شما وقتی از لحاظ جسمی و تناسب اندام به وضعیت دلخواه خود خواهید رسید که مراقبت های لازم را انجام دهید و تا ابد منتظر رسیدن بهترین روز برای رفتن به باشگاه و شروع رژیمتان نمانید. دقت کنید و با عجله تصمیم نگیرید اگر به اعتقادتان ایمان داشته باشید از هیچ مشکلی در هراس نخواهید بود کاستی و ضعف های خود را بشناسید و آنها را برطرف کنید همیشه نمیشه که درست و غلط را به راحتی تشخیص داد اما لازم نیست که خودتان را بیش از حد سرزنش کنید همه اشتباه میکند مهم اینست که تلاش کنید که دیگر اون خطا را تکرار نکنید شخصی باز به شما دروغ میگوید حواس تان را جمع کنید.

 فال روزانه متولدین آذر ماه

اگر منتظر این هستید که یک نفر پیدا شود و تمام نیازهای شما را تأمین کند به احتمال زیاد حالا حالاها مجبور خواهید بود که منتظر بمانید. اصلا طبیعت عشق این است که درست در زمانی که اصلا انتظارش را ندارید و به شکلی که فکرش را هم نمی کنید از راه برسد. شما باید یاد بگیرید که مستقل باشید و هر کاری لازم است را انجام دهید تا خودتان نیازهای خود را برآورده سازید. در غیر این صورت تا ابد شخصیتی وابسته خواهید داشت که اصلا به شما نمی آید و هیچ کسی را هم به خودش جذب نمی کند. شخص نادانی شما را رنجانده سعی کنید با منطق و دلیل او را به ارزش زندگی واقف سازید وگرنه از او برای همیشه بگذرید.

 فال روزانه متولدین دی ماه

اگر فرزندی دارید امروز مشکلات او شما را به یاد دوران کودکی و نوجوانی خودتان خواهد انداخت، شاید هم این مشکلات او شبیه به مشکلاتی باشند که همین حالا هم خودتان دارید با آنها دست و پنجه نرم می کنید. این فرصت خیلی خوبی برای رویارویی با مشکلات و خاطراتی خواهد بود که ذهن شما را از گذشته تا بحال به خود مشغول کرده اند. جوابی که برای این افکار خود پیدا خواهید کرد نه تنها مشکل خودتان را حل خواهد کرد، بلکه این فرصت را نیز برای شما فراهم خواهد کرد که به فرزند خود نیز به بهترین شکل ممکن کمک کنید.

 

فال حافظ امروز | فال حافظ روزانه 29 اردیبهشت

 فال روزانه متولدین بهمن ماه

امروز باید کمی بیشتر از همیشه حواستان به جیبتان باشد، مخصوصا اگر با آن دسته از دوستان خود به گردش و تفریح می روید که عاشق خرید و پول خرج کردن هستند؛ در غیر این صورت ممکن است وسوسه شده و همگام با آنها پیش بروید و در نهایت با خرج کردن پولی که برای کار مهمی کنار گذاشته بودید برای خودتان دردسر درست کنید. البته این که حال و هوای خودتان را با خریدن یک هدیه کوچک عوض کنید اصلا بد نیست، اما به شرط آن که کمی خودتان را محدود کنید. بیهوده از سختی های روزگار گله و شکایت نکنید. فایده ندارد که هیچ حسته ترتان نیز میکند. لازم است کاری را شخصا انجام دهید.

 فال روزانه متولدین اسفند ماه

امروز ممکن است با تنش هایی روبرو باشید که باعث عصبی شدن شما خواهند شد. یکی از نزدیکانتان که به احتمال زیاد شریک زندگی و یا یکی از والدینتان است سعی دارد شما را قانع به نشان دادن رفتاری کند که شما علاقه ای به آن ندارید و از نظرتان با شخصیت واقعی خودتان مطابقت ندارد. سعی کنید به جای این که در مورد این موضوع بحث به راه بیندازید با آرامش و ملایمت درباره آن صحبت کرده و راه حلی برای این وضعیت پیدا کنید. مشکلات این روزهایتان نتیجه بی فکری های خودتان و اطرافیانتان است. با شخص بی طرفی که تجربه دارد مشورت کنید تا راه درست را نشانتان بدهد. 

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر