جارو برقی | لوله جاروبرقی | تعمیر لوله جار.برقی

لوله جارو برقی پاره شده، چیکار کنم؟ | روش کاربردی و مفید تعویض لوله خرطومی جاروبرقی + فیلم

توی این مطلب از سایت ویکی گردی بهت یاد میدم که اگه لوله خرطومی جارو برقی پاره شد چیکار کنی و چجوری درستش کنی.

لوله جارو برقی پاره شده، چیکار کنم؟ | روش کاربردی و مفید تعویض لوله خرطومی جاروبرقی + فیلم

جارو برقی دو لوله‌ی به هم چسبیده دارد. یکی از آنها معمولا لوله‌ای صاف و فلزی است که به آن به لوله تلسکوپی می‌گویند. لوله‌ی دیگر جارو برقی پلاستیکی و منعطف است که به آن لوله خرطومی گفته می‌شود. لوله جارو برقی یکی از ارکان مهم در دستگاه انتقال زباله‌ها از محیط به داخل جاروبرقی است.

فیلم آموزش رفع پارگی لوله خرطومی جارو برقی

لطفا جهت تماشای فیلم فیلتر شکن خود را غیر فعال کنید

 

ترفند تمیز کردن رسوب و شوره کولرهای آبی

خرابی‌های لوله خرطومی جاروبرقی

گاهی اوقات لوله خرطومی در اثر برخورد با سطح تیز و یا کشیده شدن بیش از حد، پاره می‌شود. پاره شدن لوله خرطومی باعث می‌شود مکش جاروبرقی به طور کامل بازدهی نداشته باشد و گرد و خاک و زباله‌ها به سختی به مخزن نگهداری هدایت شوند. در صورتی که لوله خرطومی خراب شود، باید نسبت به تعمیر یا تعویض آن اقدام نمود.

    هوا کشیدن لوله خرطومی، باعث تداخل هوای بیرون با قدرت مکش جاروبرقی می‌شود. این امر ممکن است باعث شود فکر کنید موتور جاوربرقی خراب شده و قدرت مکش خود را از دست داده است.

چرا فلاسک آب رو داغ نگه نمی داره؟ + فیلم و روش تعمیر

برای اینکه متوجه شویم لوله خرطومی از کجا پاره شده است و در صورت لزوم بتوانیم نسبت به تعمیر لوله جاروبرقی اقدام کنیم، باید در زمانی که موتور جاروبرقی روشن است، دست خود را به لوله خرطومی نزدیک کنیم. هر کجا جریان هوا از درون لوله خرطومی احساس شد، محل پارگی و خرابی لوله است.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۸ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر

  • ایرانی

    خیلی جالب بود اگه واقعا ازهم جدا نشه خیلی هم خوب ممنون ازتون