بررسی عوامل سرد مزاجی | | عوامل سردمزاجی در مردان | عوامل سرد مزاجی در زمان

عوامل سرد مزاجی بعد از ازدواج | علت بی میلی به رابطه جنسی بعد از ازدواج

بررسی ریشه عوامل سردمزاجی در رابطه جنسی بعد از ازدواج در زوجین را در این مقاله مشاهده کنید.

عوامل سرد مزاجی بعد از ازدواج | علت بی میلی به رابطه جنسی بعد از ازدواج

علت نداشتن رابطه جنسی بعد از ازدواج چیست؟بررسی عوامل سردمزاجی پس از ازدواج بسیار پر اهمیت است زیرا متاسفانه در بسیای از زوجین مشاهده می شود که بعد از ازدواج میلشان را به رابطه جنسی از دست می دهند و به اصطلاح سردمزاج می شوند. در بیشتر موارد بی توجهی به عوامل سردمزاجی موجب می شود که رابطه بعد زمان کوتاهی به سردی کشانده شود. بررای حل یک مشکل ابتدا باید به بررسی دقیق ریشه مشکل پرداخت. در این مقاله به شناخت ریشه اصلی این مشکل در رابطه جنسی زنان و مردان میپردازیم.

افزایش میل جنسی با روش های گیاهی

عوامل سردمزاجی زنان بعد از ازدواج

چرا زنان بعد از ازدواج میلی به رابطه جنسی ندارند؟

بر طرف کردن نیاز جنسی مردان بعد از ازدواج به نوعی وظیفه زنان است؛ چنین دیدگاهی باعث بی میلی و بی رغبتی بسیاری از زنان به انجام رابطه می‌شود. وقتی به آن‌ها به چشم یک ابزار نگاه شود و عشق نقش کمرنگی پیدا کند به مرور زمان، زن میل خود را از دست می‌دهد. 

1. خاطرات تلخ

داشتن تجربه‌های ناراحت کننده از آزار و تجاوز جنسی باعث عدم اعتماد به مردان، حتی تا مدت زیادی بعد از ازدواج می‌شود. در چنین شرایطی حتی اگر زن به رابطه جنسی تن دهد نمی‌تواند آن طور که باید از آن لذت ببرد. برای حل این موضوع، روان درمانی لازم و ضروری است. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تجاوز جنسی کلیک کنید.

2. اختلالات جنسی

برخی از اختلالات جنسی مثل آلت هراسی یا واژینیسم، ممکن است رابطه را برای زنان وحشتناک و دردآور کرده و در نتیجه نتوانند رابطه جنسی برقرار کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه واژینیسم کلیک کنید.

چه مدت پس از زایمان رابطه جنسی داشته باشیم ؟ | تازه پدر ها باید بدانند!

 

3. دوست نداشتن همسر

در بسیاری از موارد زنان به اجبار یا به اقتضای شرایط، راضی به ازدواج با مردی می‌شوند که به آن علاقه چندانی ندارند. این مسئله باعث می‌شود که زن با لذت و به میل خود به سمت همسرش نرود. رابطه جنسی صرفا نوعی وظیفه برای او تلقی شده و درد آور خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه رابطه جنسی کلیک کنید.

4. ناتوانی در گفتن تمایلات خود در رابطه

بسیاری از زنان، یا به دلیل واکنش نامناسب شوهرشان و یا به دلیل حجب و حیایی که دارند، تمایلات و علایق خود در رابطه جنسی بیان نمی‌کنند و از مردشان توقعی ندارند. به مرور زمان این مسئله می‌تواند رابطه جنسی را کمرنگ و حذف کند. عدم تفاهم جنسی در اثر همین رودربایستی‌ها نیز شکل می‌گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه عدم تفاهم جنسی کلیک کنید.

5. توقع بالای همسر از زن

برخی مردان، از همسرشان توقع دارند که مانند ستارگان فیلم‌های مستهجن باشد. این مسئله باعث ابراز رفتار پرخاشگرانه و نامحترمانه شوهر با همسر شده که و نهایت به بی میلی زن نسبت به رابطه و دلزدگی زناشویی می‌انجامد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دلزدگی زناشویی کلیک کنید.

عوامل سردمزاجی مردان بعد از ازدواج

اغلب مردان نیز به دلیل بالا رفتن درگیری‌های روانی، در انجام رابطه جنسی ناتوان شده و نمی‌توانند به خوبی از پس آن بر بیایند. عدم تمایل مردان به رابطه جنسی بعد از ازدواج می‌تواند دلایل دیگری از جمله موارد زیر نیز داشته باشد:

با رعایت این نکات یک رابطه جنسی لذت بخش را تجربه کنید 

1. زود انزالی

یکی از عمده‌ترین دلایل بی میلی مردان به رابطه، زود انزالی است. متاسفانه در بسیاری از موارد، علت زودانزالی اعتیاد به مواد مخدر است. عمدتا مردان برای بالا بردن توانایی جنسی خود از مواد مخدر استفاده می‌کنند، اما بعد از مدتی مواد تاثیر عکس داشته و منجر به زود انزالی می‌شود. بهتر است که پیش از استفاده از هر ماده‌ای برای درمان زودانزالی،  اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید. براس کسب اطلاعات بیشتر در زمینه درمان زودانزالی کلیک کنید.

2. خستگی جسمی و روانی

خستگی ناشی از کار زیاد و شدید و عدم رضایت از خود و زندگی، عملا باعث از کار افتادن میل جنسی در مرد و نداشتن رابطه جنسی بعد ازدواج می‌شود. زنان با بالا بردن اعتماد به نفس همسر خود و ایجاد محیطی آرام در خانه، می‌توانند از خستگی همسر خود بکاهند. برای کسب آگاهی از عوامل موثر بر رضایت زناشویی کلیک کنید.

3. فشارهای مالی و اقتصادی

استرس، مشکلات اقتصادی، فشارهای جامعه و اطرافیان نیز یکی از اصلی‌ترین دلایل نداشتن رابطه جنسی در مردان پس از ازدواج است. استفاده از روش‌های موثر برای کاهش و درمان استرس، به فرد کمک می‌کند تا علاوه بر روابط زناشویی، دیگر جنبه‌های زندگی خود را نیز بهبود بخشد. 

از دیگر عوامل سردمزاجی بعد از ازدواج

1. دور شدن زن و مرد از هم و عدم صمیمیت لازم در زندگی زناشویی 

2. تولد فرزند یا فرزندان جدید که باعث دور شدن زن و مرد از هم می‌شود

بزرگترین خطاهای زنان هنگام رابطه جنسی | اشتباهات رایج زنان هنگام رابطه جنسی

 

3. عادی شدن رابطه زناشویی و نداشتن خلاقیت و تغییر در زندگی

4. سرد مزاجی یکی از زوجین 

5. عدم رضایت از همسر و ناتوانی او در برطرف کردن نیازها

6. نداشتن تفاهم در رابطه جنسی و توقعات متقابل

7. وجود استرس‌های روانی

8. نبود جذابیت‌های کافی در همسر

9. تنوع طلبی جنسی یکی از زوجین 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۶ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر