خودرو | خودروی جلو پارکینگ | پارک کردن خودرو

چگونه خودروی سد معبر کننده را جابجا کنیم | چطور با صاحب خودرو تماس بگیریم؟

اگر جلو درب منزل یا پارکینک شما خودرویی توقف کرده وشما عجله داشتید که از وسیله نقلیه خود استفاده کنید ولی صاحب ماشین را نمی شناسید این مطلب را تا آخر مطالعه کنید.

چگونه خودروی سد معبر کننده را جابجا کنیم | چطور با صاحب خودرو تماس بگیریم؟

اگر فردی خودرو خود را به گونه‌ای پارک کند که نتوان وارد منزل شد باید مجازات قانونی طی شود. در آیین‌نامه راهنمایی و رانندگی مشخص شده که هیچ خودرو یی حق پارک کردن در برابر منزل فردی دیگر را ندارد و هیچکس نباید مانع ورود فردی به منزل مسکونی‌اش شود. گاهی اوقات بسیاری از افراد با بی‌ملاحظگی خودرو یشان را مقابل درب پارکینگ دیگری پارک می‌کنند و منجر به زحمت صاحبخانه برای استفاده از پارکینگ خانه‌اش می‌شود.

کافی است شماره پلاک خودرو را به شماره ۲۱۸  راهور اطلاع داده تاباگرفتن شماره همراه صاحب خودرو ایشان رامطلع ودرخواست جابجایی وسیله نقلیه خود ورفع سدمعبر نماید. البته با تماس با شماره 110 نیز می توان نتیجه مشابهی گرفت ، شاید با صرف زمانی بیشتر!

چجوری بدون استفاده از کولر ماشین رو خنک کنیم؟

اگر شخصی مرتکب این امر شود و به طور مستمر خودروی خود را مقابل پارکینگ دیگری پارک کند جرم مرتکب شده و باید مجازات قانونی را طی کند.

اگر ماشینی به گونه‌ای پارک شود که فرد برای ورود و خروج به پارکینگ منزلش دچار مشکل شود باید توسط پلیس جریمه شود. برای حل این مشکل صاحب‌خانه باید از محل پارک خودرو عکس گرفته و پس از تنظیم شکوایه با عنوان مزاحمت و ممانعت از حق به دادسرا تقاضای رسیدگی داشته باشد.

 

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر