سقوط | سقوط کودک | سقوط کودک در شهربازی

سقوط دو کودک از ترن هوایی پارک شادی یزد + فیلم

مدیر روابط عمومی اورژانس استان یزد با اشاره به سقوط دو کودک از ترن هوایی شهربازی پارک شادی یزد گفت: یکی از این کودکان در بخش ICU بستری است.

سقوط دو کودک از ترن هوایی پارک شادی یزد + فیلم

سقوط 2 کدوم از ترن هوایی پارک شادی یزد مردم را به وحشت انداخت. سیدحسین طباطبایی در گفت‌‌وگو با خبرنگار تسنیم در یزد اظهار داشت: شب گذشته و در ساعت 20 و 30 دقیقه، دو کودک هفت و هشت ساله از ترن هوایی در پارک شادی یزد سقوط کردند. در ادامه این گزارش از سایت ویکی گردی شما میتوانید فیلم به دست رسیده از سقوط کودکان را تماشا کنید.

فیلم سقوط کودکان از ترن هوایی

لطفا جهت تماشای فیلم فیلترشکن خود را غیرفعال کنید

وی تصریح کرد: بلافاصله پس از اعلام این حادثه، یک کد آمبولانس اورژانس استان یزد به محل اعزام شدند و مصدومین را به بیمارستان شهید رهنمون یزد اعزام کردند.

ترفند تمیز کردن رسوب و شوره کولرهای آبی

مدیر روابط عمومی اورژانس استان یزد ادامه داد: یکی از کودکان مصدوم این حادثه پس از انجام مراحل درمانی و بررسی وضعیت سلامتی از اورژانس مرخص شد.

طباطبایی خاطرنشان کرد: دومین مصدوم این حادثه به تشخیص پزشکان و به دلیل مشکوک بودن به خونریزی کبد در بخش مراقبت های ویژه ICU شهید رهنمون بستری است.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۳ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر