شامپو فرش | شامپو فرش قوی | ساخت شامپو فرش در خانه

روش ساخت شامپو فرش خانگی! | خودت تو خونه شامپو فرش بساز + ویدیو

در این مطلب از ویکی گردی، ترکیبی برای تمیز کردن لکه های سخت روی فرش و موکت را به شما پیشنهاد می دهیم که به نظر از شامپو فرش بازاری هم بهتر عمل می کند.

شامپو فرش

استفاده از شامپو فرش برای پاک کردن لکه های فرش در خانه، کار متداولی است که امروزه انجام می شود تا همیشه فرشها تمیز باقی بمانند. فرش‌، به دلیل ماهیت ذاتی خود، یکی از وسایل خانه است که زیاد تمیز نمی‌ماند، به خصوص اگر در مناطق پر تردد مانند راهروها از آنها استفاده شود. به همین دلیل است که تمیز کردن فرش به طور منظم و با استفاده از شامپو فرش خانگی یا صنعتی بسیار مهم است. ما در اینجا ترکیب پاک کننده بسیار قوی یعنی یک شامپو فرش دست ساز را به شما پیشنهاد می دهیم که تقریبا سخت ترین لکه های فرش را تمیز می کند.

 برای تمیز کردن لکه روی فرش از ترکیبات زیر با هم مخلوط کنید:

  • یک قاشق پودر ماشین لباسشویی
  • صابون رنده شده
  • کمی سرکه
  • کمی جوش شیرین

بهترین محلول خانگی برای پاک کردن لکه چربی از روی کابینت + فیلم

کمی آب به این مواد اضافه کرده و روی شعله قرار دهید تا گرم شود و مواد کاملا در آب حل شوند.

شامپو فرش دست ساز ما آماده است.

فقط نکته قابل توجه این است که باید این مخلوط را به صورت داغ استفاده کنید تا اثربخشی کافی داشته باشد.

مقدار دقیق مواد و چگونگی تاثیر آن را در ویدیوی زیر مشاهده کنید.

در صورتیکه این روش را تست کردید حتما نظرات خود را بنویسید تا در صورت مفید بودن، دیگران هم از این شامپو فرش دست ساز استفاده کنند.

طرز تهیه پیاز داغ مجلسی رو اینجا یاد بگیر + فیلم آموزشی

مزیت این شامپو فرش این است که مواد نامبرده که در ترکیب آن استفاده می شود، همگی جزو موادی هستند که اصولا در هر خانه ای همیشه وجود داشته و در دسترس همگی است. پس به سادگی می توانید برای یک بار هم که شده این ترکیب را بسازید و تست کنید.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر