قیچی | تیز کردن قیچی | ترفندهای تیز کردن تیغه قیچی

روش های ساده و کاربردی تیز کردن تیغه قیچی در خانه + فیلم

در ادامه این مطلب از سایت ویکی گردی یکی از کاربردی ترین روش تیز کردن قیچی را برایتان به اشتراک گذاشته ایم.تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

 روش های ساده و کاربردی تیز کردن تیغه قیچی در خانه + فیلم

قیچی یکی از لوازم بسیار پر کاربرد است که در همه زمینه ها کاربرد دارد ، برای همه ما پیش می آید که تیغه های قیچی به مرور زمان کند می شود باید بدانید که به راحتی می توانید تیزی تیغه ها را به خالت قبل بازگردانید، روش های مختلفی برای تیز کردن تیغه های قیچی وجود دارد که یکی از آن سمباده کشی است که در ادامه با آن آشنا خواهیم شد.

فیلم آموزش تیز کردن تیغه قیچی

 

لامپ سوخته رو دور ننداز، خودت تعمیرش کن!

تیز کردن تیغه های قیچی

۱-یک تکه کاغذ سمباده را بردارید. اگر می خواهید لبه قیچی نرم تر و روان تر باشد، کاغذ بزرگ تری را انتخاب کنید و سپس کاغذ سمباده را از وسط تا بزنید، به طوری که لبه های سفت و خشن آن بیرون بزند و سپس از قسمت همان لبه های کاغذ که بیرون زده است شروع به قیچی کردن کنید.

۲٫ در جهت طول کاغذ سنباده با قیچی حرکت کنید، حدود ۱۰ الی ۲۰ بار این کاغذ را به صورت طولی برش بزنید. قطعا متوجه تیزی لبه های قیچی خواهید شد. اجازه دهید که کل لبه های قیچی با کاغذ برخورد داشته باشد. این روش برای قیچی هایی مناسب است که میزان کندی آن ها معمولی است و به شدت کند نشده است.

 دلیل داغ شدن بدنه یخچال + راه حل

۳٫ حالا باید روی قیچی را تمیز کنید. لبه های قیچی را با استفاده از یک حوله کاغذی مرطوب تمیز کنید تا تکه های کاغذ سنباده از روی آن برداشته شود و بتوانید از تیزی قیچی لذت ببرید.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۸ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر