دلمه | پیچیدن دلمه برگ مو

دلمه هات رو مجلسی بپیچ | طرز پیچیدن دلمه برگ مو + 3 فیلم آموزشی

اگر شما هم در پیچییدن دلمه به صورت یکدست مشکل دارید حتما تا آخر ویدیو را تماشا کنید.

دلمه

فصل بهار فصل درست کردن دلمه است. پرطرفدارترین دلمه هم دلمه برگ مو است. اما پیچیدن دلمه برگ مو شاید برای همه کار ساده ای نباشد. در این مقاله ما به صورت تصویری روشی به شما آموزش می دهیم که دلمه را به شکل یکدست و مجلسی بپیچید.

فیلم پیچیدن دلمه برگ مو به صورت رول

 

 

روش پیچیدن دلمه به صورت رولی

برای پیچیدن دلمه ها روشهای مختلفی وجود دارد که مرسوم ترین آن بقچه ای هست و رولی. اگر برگ هایی که استفاده می کنید تازه هست باید دو سه دقیقه ای در آب جوش بجوشد تا نرم شود و موقع پیچیدن نشکند، برگ ها را که آماده کردید، پهن کنین و مواد را داخل آن بریزید و آن را بپیچید.

برگ مو را به پشت پهن می کنیم و یک قاشق از مواد دلمه که آماده کردیم روی آن می ریزیم. اگر برگ موتان کوچک بود می توانید از دوتا برگ روی هم استفاده کنید که مواد بیرون نریزد. دو قسمت پایینی برگ را روی مواد می گذاریم. بعد هم از دو سمت کناری برگ را به داخل خم می کنیم که کاملا روی مواد را بگیرد. در نهایت هم خیلی محکم برگ را رول می کنیم.

آموزش پیچیدن دلمه رولی با کیسه پلاستیکی

طرز پیچیدن دلمه برگ مو مربعی

 

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۴ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر