کایلی جنر | عکس های کایلی جنر

افشاگری عجیب کایلی جنر درباره خودش | صحبت های متفاوت کایلی همه را شوکه کرد

کایلی جنر یکی از اعضای معروف در خانواده کارداشیان ها صحبت هایی عجیب درباره زندگی خودش و فرزندانش کرد.

افشاگری عجیب کایلی جنر درباره خودش | صحبت های متفاوت کایلی همه را شوکه کرد

کایلی جنر که اغلب او را با عنوان خواهر کیم کارداشیان می شناسند، در مستندی اشاره به مسائل متفاوتی در مورد خودش داشت و از اینکه دوست ندارد فرزندانش راه او را ادامه دهند پرده برداشت. در این تیزر، کایلی جنر (25 ساله) تفکرات خود را درباره استانداردهای زیبایی فاش می‌کند و میگوید :"من نمی‌خواهم دخترم همان کارهایی را انجام دهد که من انجام داده‌ام." در حال حاضر کاربران فضای مجازی و دنبال کنندگان صفحه اینستاگرام کایلی جنر، مشتاق هستند بدانند که او برای رسیدن به شهرت چه کاری انجام داده است که دوست ندارد دخترش آن را تکرار کند.

همین جمله کافی بود تا بسیاری از منتقدان درباره نارضایتی کایلی از فعالیت هایش در عرصه مدلینگ و تبلیغات صحبت کنند. اگرچه از این جمله نمیتوان مطمئن بود که جنر به چه چیزی اشاره کرده است، اما پیش‌تر هم در مورد تغییرات ظاهری و جراحی های زیبایی صورتش به عنوان یک اشتباه اشاره داشت.

حرکت عجیب بیرانوند روی یحیی گل محمدی خبرساز شد + عکس

کایلی جنر

او در مصاحبه‌ای با مجله HommeGirls Volume 9 گفته بود که در گذشته فردی مبتلا به عدم اعتماد به نفس بوده و از فرم لب‌هایش رضایت نداشت برای همین تزریق ژل لب انجام داده بود که حالا فکر می‌کند، چهره قبلی اش دوست داشتنی تر بوده.

منشوری ترین شوخی جناب خان با مهران مدیری  + فیلم

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر