شخصیت شناسی | تست شخصیت شناسی

شخصیت شناسی از روی انگشت کوچک دست | انگشت تو چه شکلیه؟

میخای بفهمی شریک عشقیت عاشق پیشه است یا نه، به انگشت کوچیک دستش نگاه کن! با ما در شخصیت شناسی ویکی گردی همراه باشید

شخصیت شناسی

تست شخصیت شناسی تصویری تاریخچه طولانی دارد. آزمون هایی که از عکس ها تشکیل شده اند به دنبال بررسی انگیزه های ناخودآگاه افراد در پس پاسخ هایشان می گردند. تست شخصیت شناسی تصویری به شما یک تصویر کامل روانشناختی و علمی از شخصیتتان نمی دهد اما اطلاعاتی کلی درباره شخصیت تان ارائه می دهد که در نظر گرفتن آن ها می تواند سودمند باشد. در این تست شخصیت شناسی تصویری به تصاویر بالا با دقت نگاه کنید، و بگویید انگشت کوچک شریک عشقی تان چه شکلی است.

امروز با یک تست جالب با شما همراه هستیم. این تست کوتاه را می توانید با دوستان و اطرافیان خود به اشتراک بگذارید و لحظات خوشی را رقم بزنید. در تست شخصیت کوتاه براساس فرم انگشت، شما می توانید با توجه به فم و اندازه انگشت کوچک خود و دوستانتان متوجه شوید که چه اندازه عاشق پیشه هستید.

بگو کدوم روز هفته به دنیا اومدی تا شخصیت رو بگم

همانطور که اشاره شد فرم و اندازه انگشت کوچک شما روشن می کند که ماهیت اصلی شما وقتی عاشق می شوید چگونه است. به عبارت دیگر چقدر عاشق پیشه است. برای انجام تست کافی است ببنید فرم انگشتان شما به خصوص وضعیت انگشت کوچک شما چگونه است. آن را با تصویر مطابقت داده و سپس به تفاسیر مراجعه کنید.

تصویر 1 از سمت چپ

اگر فرم انگشت کوچک شما همانند تصویر 1 در تست شخصیت کوتاه براساس فرم انگشت باشد به این معنی است که شما در برقراری ارتباط و باز شدن با دیگران مشکل دارید. همیشه بر اساس آنچه در سرتان است زندگی می کنید و احساسات خود را کنترل می کنید. بنابراین در ابراز عشق مشکل دارید و نمی توانید به اسانی عاشق شوید.

شما باید یاد بگیرید که بر ترس غلبه کنید و احساس خود را به اشتراک بگذارید.

تصویر 2 از سمت چپ

اگر انگشت کوچک شما همانند تصویر 2 در تست شخصیت کوتاه براساس فرم انگشت باشد، به این معنی است که شما آدم بسیار راحتی هستید. احتمالاً برای شما آسان است که با دیگران باز شوید.به آسانی می توانید احساسات خود را بدون ترس بیان کنید. بر همین اساس شما فرد بسیار عاشق پیشه ای هستید و ممکن است در طول زندگی بارها عاشق شده باشید.

از این فرصت استفاده کنید و همیشه به شخص خاص خود بگویید که چقدر دوستش دارید.

بگو کدوم تصویر وحشتناک تره تا بگم تو زندگیت از چی می ترسی!؟

تصویر 3 از سمت چپ

اگر انگشت کوچک شما همانند تصویر 3 در تست شخصیت کوتاه براساس فرم انگشت باشد، به این معناست که تو قلب بزرگی داری. همچنین بسیار مهربان هستید و نبوغ زیادی دارید.اما گاهی اوقات مردم به نیت و احساسات خوب شما اعتقاد نداشته و شک پیدا می کنند. اما مهم نیست.مطمئن شوید که صادق و ثابت قدم هستید تا دیگران بتوانند به شما اعتماد کنند.

مهربانی شما باعث می شود که گاهی خود را فراموش کنید. شما به عشق اعتقاد چندانی ندارید، اما مطمئناً وقتی در کنار کسی قرار بگیرید که او را دوست داشته باشید برای فرد مقابل خود هر گونه فداکاری انجام خواهید داد.

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه های عمیق زندگی شما نفوذ میکند و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما بوجود می اورد. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید حتما مشکلات خود را برای یک روانشناس متخصص شرح دهید، با کمک او مشکل را ریشه یابی کنید و برای عبور از چالش‌هایتان از مشاور راهکار بگیرید، برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر