قیمت مرغ | افزایش قیمت مرغ

تو هیچ مغازه ای مرغ پیدا نمیشه! | تغییرات چشمگیر قیمت مرغ!

کاهش عرضه مرغ در بازار زمینه سوء استفاده برخی واحدهای صنفی مرغ فروشی را فراهم کرده است و علاوه بر گران فروشی، بعضی از واحدها از فروش مرغ کامل خودداری کرده و با خرد کردن، آن را با قیمت‌هایی بالاتر به فروش می‌رسانند.

تو هیچ مغازه ای مرغ پیدا نمیشه! | تغییرات چشمگیر قیمت مرغ!

قیمت مرغ در روزهای اخیر افزایش یافته و با قیمت مصوب 63 هزار تومانی خود در بازار فاصله گرفته است. تولید مرغ در فروردین ماه سال جاری 95 میلیون قطعه بوده که 15 میلیون قطعه کمتر از برنامه ریزی 110 میلیون قطعه ای برای این ماه است که درباره دلیل این کاهش می توان به کمبود عرضه نهاده در ماه های پایانی سال قبل اشاره کرد. در هفته قبل قیمت مرغ در بازار با قیمت‌هایی در محدوده 88 هزار تومان تا 89 هزار تومان به فروش می رسید اما بر اساس مشاهدات میدانی  قیمت مرغ در تعطیلات چند روز عید فطر با قیمت های بالاتر به فروش رسید و برخی از مرغ فروشی ها اعلام کردند که محصول برای عرضه ندارند.

در میدان بریانک تهران که تعدادی مرغ فروشی در کنار هم قرار دارند یکی از آنها بر ورودی خود نوشته است مرغ نداریم، فروشگاهی دیگر نیز به همین شکل درج کرده است که مرغ نداریم سوال نکنید.

فروش فوق العاده سایپا ویژه اردیبهشت بدون قرعه کشی

در فروشگاه دیگری حجم زیادی مرغ در گوشه ای از مغازه تلمبار شده است اما وقتی سوال می شود مرغ چند، با پاسخ نداریم مواجه می شویم و در پاسخ به اینکه این همه مرغ اینجا چه می کند، با مشاهده سماجت ما می‌گوید: اینها برای مشتری است.

فروشگاهی دیگر نیز مرغ به صورت کامل و درسته به فروش نمی رساند و این محصول را قطعه بندی کرده تا مشمول قیمت مصوب مرغ کامل نشود و بعد از قطعه بندی این محصول را با قیمت های بالاتری به فروش برساند به طوری که قیمت ران مرغ را 89 هزار تومان تعیین کرده است.

بنابراین گزارش مرغ در برخی از فروشگاه نیز بدون درج قیمت با نرخ های بالاتر از نرخ مصوب به فروش می رسد اما نرخ این محصول در میادین میوه و تره بار به قیمت مصوب است.

بنابراین گزارش به تازگی مرغ منجمد تنظیم بازار با قیمت 55 هزار تومان که 8 هزار تومان پایین تر از نرخ مصوب مرغ گرم است در بازار توزیع می شود.

عرضه خودروهای طرح یکپارچه ایران خودرو و سایپا از امروز + جزئیات

در این شرایط لازم است که اتحادیه پرنده و ماهی و اصناف و وزارت جهاد کشاورزی نظارت هایی دقیق تری بر بازار داشته باشند تا از گران فروشی و سو‌ء استفاده هایی که به دلیل مشکلات در تولید ایجاد شده جلوگیری کنند.

تسنیم

 

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر