ایران خودرو | ایران خودرو و سایپا | طرح یکپارچه ایران خودرو | طرح یکپارچه سایپا

عرضه خودروهای طرح یکپارچه ایران خودرو و سایپا از امروز + جزئیات

این دو خودروساز تا پایان هفته بیش از 50 هزار خودرو به مشتریان تحویل می دهند.

عرضه خودروهای طرح یکپارچه ایران خودرو و سایپا از امروز + جزئیات

ایران خودرو و سایپا تا پایان هفته بیش از 50 هزار خودرو به مشتریان تحویل می دهند. با پایان یافتن مراحل نوبت‌بندی در سامانه یکپارچه فروش خودرو در هفته گذشته، مشخص شد که اغلب مشتریان ایران خودرو و سایپا در سال جاری محصول مدنظر خود را تحویل خواهند گرفت. در ادامه این مطلب از سایت ویکی گردی جزئیات بیشتر در خصوص فروش محصولات ایران خودرو و سایپا را بخوانید.

به گفته کارشناسان بازار خودرو عرضه خودرو در قالب طرح یکپارچه، سبب کاهش قیمت خودرو در بازار خواهد شد.

از امروز دوشنبه چهارم اردیبهشت فرآیند تحویل گسترده خودرو به مشتریان توسط دوگروه ایران‌خودرو و سایپا شروع می‌شود و دو خودروساز اصلی کشور تا پایان هفته جاری مجموعا 50 هزار خودرو به مشتریان تحویل خواهند داد؛ این در حالی است که متوسط تحویل هفتگی خودرو تا پیش از این و در سال های اخیر حدود 25 هزار خودرو بوده است.

فروش فوق العاده سایپا ویژه اردیبهشت بدون قرعه کشی

به گفته کارشناسان بازار خودرو، ورود 50 هزار دستگاه خودرو به بازار طی چند روز آینده قطعا تاثیر مهمی بر روند نزولی قیمت ها در بازار خواهد گذاشت و انتظار می‌رود شاهد کاهش بسزای قیمت‌ها در بازار آزاد باشیم.

 

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر