کرایه تاکسی | کرایه تاکسی افزایش یافت

افزایش کرایه تاکسی تایید شد + درصد افزایش

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران در مورد نرخ کرایه تاکسی توضیحاتی ارائه کرد.

کرایه تاکسی

کرایه تاکسی افزایش یافت. مهدی وحدت کار در مورد سرانجام نرخ کرایه تاکسی در امسال، گفت: هر سال شورای شهر برای سال جدید نرخ کرایه حمل‌ونقل عمومی را تعیین می‌کند و براساس لایحه‌ای که شهرداری تهران به شورای شهر ارسال کرد، اعضای شورای شهر تهران نرخ کرایه تاکسی را مشخص کرد که به طور میانگین شاهد افزایش ۴۵ درصدی رشد کرایه‌های تاکسی برای امسال بودیم.

وی با بیان اینکه افزایش نرخ کرایه در خطوط مختلف است و ممکن است در برخی خطوط کرایه‌ها کمتر از ۴۵ درصد افزایش یابند، افزود: براساس مصوبه شورای شهر زمان اجرای نرخ‌های جدید با تأیید فرمانداری، اول اردیبهشت ماه اعلام شده است که همکاران ما نیز تلاش می‌کنند که برچسب‌های نرخ کرایه را تا اول اردیبهشت ماه آماده و میان تاکسی‌ها توزیع کنند تا رانندگان نیز نسبت به نصب برچسب‌ها اقدام کنند.

نشانه هایی که تو رانندگی حتما به کارتون میاد + فیلم

وحدت کار افزود: طبیعی است که تا نرخ‌های جدید رسماً ابلاغ نشود، هر گونه افزایش نرخ کرایه مورد تأیید نیست.

اعضای شورای شهر تهران هفته گذشته به اعتراض فرمانداری در خصوص افزایش نرخ کرایه پاسخ داده و اصلاحات لازم را انجام دادند. همچنین براساس آیین‌نامه فرمانداری نیز می‌تواند تا دو هفته بعد از مصوبه شورا، اعتراضات خود را بیان کند در غیر این صورت مصوبه شورای شهر لازم الاجرا است.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر