رامسین کبریتی | تغییر جنسیت رامسین کبریتی

رامسین کبریتی با آرایش زنانه پس از تغییر جنسیت + عکس

تصویری شوکه کننده از تغییر جنسیت رامسین کبریتی منتشر شده است.

رامسین کبریتی

رامسین کبریتی بازیگر تلویزیون و سینما اهل ایران است. رامسین کبریتی در سال ۹۳ بعد از بازی در سریال آسمان من، تا دو سال دعوت به هیچ پروژه ای نشد تا اینکه آبان ۹۵، به گفته خود به علت شرایط مالی و کاری نامساعددعوت شبکه جم را قبول کرد،به ترکیه رفت و بعد از آن در تلویزیون ایران ممنوع‌التصویر شد.به تازگی ماجرای تغییر جنسیت رامسین کبیرتی به پر بحث ترین موضع فضای مجازی تبدیل شده است.

شهروز ابراهیمی عکسی از خود همراه با برزو ارجمند ، احسان کرمی ، رامسین کبریتی و محمود عزیزی در استوری خود به اشتراک گذاشته است.

عکس های عاشقانه فیروزه گیلدخت و همسرش لو رفت+ عکس

در این تصویر دسته جمعی از بازیگران که در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده، رامسین کبریتی با تیپ و آرایش زنانه دیده می شود. چهره زنانه رامسین کبریتی ماجرای تغییر جنسیت این بازیگر سابق سینما و تلویزیون ایران را به یکی از پربحث ترین موضوعات در فضای مجازی تبدیل کرد.

در پی شایعات تغییر جنسیت تا به حال رامسین کبریتی هیچ واکنشی به اخبار تغییر جنسیتش نشان نداده است.

رامسین کبریتی

 

 

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر