مار | مار پیتون | پیدا کردن مار در توالت فرنگی

پیدا شدن مار غول پیکر در توالت صاحبخانه را به وحشت انداخت + عکس

تصور کنید شب به سرویس بهداشتی بروید و یک مار داخل توالت شما باشد، چه کار می کنید؟

پیدا شدن مار غول پیکر در توالت صاحبخانه را به وحشت انداخت + عکس

مطمئنا تنها چیزی که یک فرد  انتظار ندارد در سرویس بهداشتی خانه‌اش ببیند یک مار است؛ آن هم یک مار پیتون! یک شهروند اهل ویرجینیا آمریکا زمانی که شب هنگام به سرویس بهداشتی منزل خود مراجعه کرده بود با صحنه ای عجیب مواجه شد. تصور " جیمز هوپر" ابتدا این بود حتما کسی با او شوخی کرده است اما وقتی او با دقت به توالت فرنگی خانه اش نگاه کرد یک مار پیتون را در داخل آن مشاهده کرد.

او در این خصوص گفت : " وقتی زبان مار را دیدم که تکان می خورد متوجه شدم یک مار واقعی است. ما چند مار در حیاط خانه نگهداری می‌کنیم، اما این یک مار پیتون بود که از توالت سر بیرون آورده بود."

جدال وحشتناک جگوار وحشی و تمساح + فیلم

جیمر بلافاصله با مرکز کنترل حیوانات ویرجینیا تماس گرفت و آنها این مار پیتون را شکار کردند. ظاهرا این مار متعلق به یکی از همسایگان جیمز بود که برای یافتن غذا وارد خانه او شده بود. این مار پیتون به صاحبش تحویل داده شد.

مار

 

 

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۵ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر