رضا رشیدپور | رستوران رضا رشیدپور

رستوران رضا رشیدپور پلمپ شد! | دلیل پلمپ رستوران رضا رشیدپور چیست؟

رستوران مجری سابق تلویزیون به دلیل آنچه عدم رعایت شئونات اسلامی خوانده شده پلمب شد.

رستوران رضا رشیدپور پلمپ شد! | دلیل پلمپ رستوران رضا رشیدپور چیست؟

رضا رشیدپور، مجری، تهیه‌کننده، کارگردان و بازیگر اهل ایران است. وی فعالیت خود را در شبکه پنج شروع نمود. رضا رشیدپور مجری برنامه «شب شما بخیر» در شبکه ماهواره ای ایرانیان بود. رضا رشیدپور در سالهای 91 و 92 با فاصله گرفتن از فعالیتهای تلویزیونی و سینمایی اقدام به تکمیل تحصیلات خلبانی خود کرده و مدرک ای ار در خلبانی با گرایش خلبانی با هواپیمای ایرباس سری سیصد را دریافت کرده است.

پیگیری‌ها حاکی است که علت اصلی پلمب رستوران رضا رشیدپور در جزیره کیش، برهنگی و بی‌حجابی شدید، رقص مختلط، پخش موسیقی‌های غیرمجاز و ... بوده است.

الهام حمیدی با رژ قرمز جیغش جنجال به پا کرد

بر اساس این گزارش، مراجع نظارتی، مستندات کامل تخلفات رستوران رشیدپور را جمع‌آوری کرده‌اند و گفته می‌شود علاوه‌ بر رقص و عدم رعایت شئونات اسلامی، تخلفات اعلام‌نشده‌ دیگری نیز در مستندات وجود دارد که تقدیم مراجع قضایی شده است!

یک منبع آگاه گفت که شهرت احتمالی رضا رشیدپور، مانع رسیدگی قضایی و برخورد محکم قانونی با تخلفات رستوران او نخواهد شد و به‌زودی قرار است این پرونده در دستگاه قضایی مورد رسیدگی جدی قرار گیرد./برنا

 

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر