قتل | قتل همسر

اعدام دختر خاله و پسر خاله همزمان! | خیانتی که رنگ قتل گرفت +جزئیات

زن جنایتکار که با همدستی پسر خاله‌اش، شوهر خود را به قتل رسانده بود پس از 6 سال به دار مجازات آویخته شد. این جنایت 5 مهر سال 92 به پلیس گزارش شد.

قتل دختر جوان

قتل همسر به دلیل خیانت را در ای مطلب از سایت ویکی گردی بخوانید. همسر رحمان علی مدعی بود که در زمان جنایت در خانه حضور نداشته و فردی که به قصد سرقت وارد خانه‌شان شده همسرش را به قتل رسانده است. اما در تحقیقات تیم جنایی ادعای همسر مقتول رنگ باخت. این در حالی بود که بررسی‌ها نشان می‌داد عشرت، همسر مقتول با پسر خاله‌اش مهدی رابطه پنهانی دارد. بنابراین هر دوی آنها بازداشت شدند و به قتل اعتراف کردند.

مهدی در این رابطه گفت: من وضع مالی بدی داشتم عشرت به من کمک مالی کرد اما چند روز بعد با من تماس گرفت و گفت شوهرش متوجه ماجرا شده است. او مرا ترساند و گفت، باید «رحمان علی» را بکشیم. روز حادثه به خانه آنها رفتم. با چوب ضربه‌ای به سر شوهرش زدم. با هم درگیر شدیم و عشرت با لوله آب چند ضربه به شوهرش زد و باعث مرگش شد. او سپس از من خواست از آنجا بروم تا با صحنه‌سازی قتل را در جریان سرقت نشان دهد.

تصادف فجیع در محور همدان به سنندج + جزئیات

با اعتراف دو متهم به قتل آنها به بازسازی صحنه جنایت پرداخته و با تکمیل تحقیقات، پرونده آنها برای صدور حکم به شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران رفت. پدر و مادر رحمان علی در دادگاه درخواست قصاص کرده اما دختر مقتول از خون پدرش گذشت کرد.

باتوجه به درخواست اولیای دم برای قصاص و اعترافات متهم به جنایت و مدارک موجود در پرونده، هر دو متهم به قصاص محکوم شدند. با تأیید این حکم از سوی دیوانعالی کشور، عشرت و پسر خاله‌اش  در زندان به دار مجازات آویخته شدند.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر