گوش پاک کن | کاربردهای گوش پاک کن

9 کاربرد جالب گوش پاکن در خودآرایی + عکس و توضیحات

با ما در این مطلب از ویکی گردی همراه باشید تا با ترفندها و کاربرد‌های متنوع و جدید گوش پاک کن، آشنا شوید.

9 کاربرد جالب گوش پاکن در خودآرایی + عکس و توضیحات

گوش پاک کن یا همان پنبه پاک کننده گوش بسیار نرم است و به تخلیه و تمیز شدن گوش کمک می‌کند. از وسایل‌هایی است که علاوه بر کارایی منحصر به‌ فرد خودش کارایی‌های متنوع و متفاوت دیگری نیز دارد. کارایی‌هایی که گوش پاک کن در خود پنهان کرده است که شاید به ذهنتان نرسد و یا از چیزهای دیگری به جای آن‌ها استفاده می‌کردید. با ما در ویکی گردی همراه باشید تا با این ترفندها و کاربرد‌های متنوع و جدید گوش پاک کن، آشنا شوید.

۱- رنگ کردن ریشه موها با گوش پاک کن و سایه چشم

کاربردهای گوش پاک کن

اگر هنوز فرصت نکرده اید نزد آرایشگر خود بروید نگران نباشید. با استفاده از یک گوش پاک کن و کمی سایه چشم مشکلتان قابل حل می باشد. گوش پاک کن را به یک سایه چشم همرنگ موهایتان آغشته نماییدو به ریشه ی موها بمالید تا موهای تازه درآمده را کاملا بپوشاند.

 سفید کردن دندان با ماست + روش

۲- استفاده ی خمیر سفید کننده دندان با استفاده از گوش پاک کن

کاربردهای گوش پاک کن

کمی خمیر دندان را با جوش شیرین و پروکسید هیدروژن مخلوط نمایید و کمی صبر کنید تا به شکل خمیر درآید. سپس با استفاده از یک گوش پاک کن این خمیر را به دندان ها بمالید و پس از یک دقیقه دندان ها را با مسواک بشویید.

۳- کمی عطر به گوش پاک کن بزنید و آن را داخل یک کیسه پلاستیکی قرار دهید

وقتی از یک کیف دستی کوچک استفاده می کنید، قطعا جایی برای شیشه ادکلن ندارید. می توانید چند گوش پاک کن را آغشته به عطر دلخواهتان کرده و داخل یک کیسه پلاستیکی قرار دهید و همه جا آن را همراه داشته باشید. هنگامی که احساس می کنید نیاز به عطر دارید کافیست گوش پاک کن آغشته به عطر را خارج نموده و روی نبض خود بزنید.

۴- گوش پاک کن را آغشته به سایه چشم دلخواهتان نمایید

کاربردهای گوش پاک کن

وقتی تصمیم میگیرید به یک تفریح کوتاه مدت بروید و نمی خواهید در این مدت آرایش خود را از دست بدهید، فقط کافیست چند گوش پاک کن را به سایه ی مورد علاقه تان آغشته نموده و داخل یک کیسه پلاستیکی قرار دهید. تا همیشه برای یک آرایش سریع و ضروری به سایه چشم دسترسی داشته باشید.

چای کیسه ای استفاده شده رو ننداز دور

۵- پاک کردن لاک ناخن با گوش پاک کن

کاربردهای گوش پاک کن

بعضی اوقات، هنگام استفاده از لاک ناخن ، پوست اطراف ناخن به لاک آلوده می شود. با استفاده از یک گوش پاک کن به راحتی قادر خواهید بود این لاک را از اطراف ناخن خود پاک نمایید.

۶- خلاص شدن از جوش‌ها با استفاده از گوش پاک کن

کاربردهای گوش پاک کن

برای خارج کردن جوش های صورت، اول از هر چیز باید صورت خود را با آب داغ بشویید. سپس، بعد از خشک کردن پوست، از دو گوش پاک کن استفاده نموده و جوش ها را خارج نمایید.

۷- با یک گوش پاک کن خط لب خود را اصلاح نمایید

کاربردهای گوش پاک کن

برای جلوگیری از پخش شدن رژلب، یک گوش پاک کن را به پودر آغشته نموده و اطراف خط لب را شکل دهید.

۸- با یک گوش پاک کن مژه ها را فر کنید

کاربردهای گوش پاک کن

اگر فرمژه ندارید، نگران نباشید .چرا که با استفاده از یک گوش پاک کن هم میتوانید مژه ها را فرکنید. ابتدا مژه ها را دو بار بخوبی ریمل بزنید، سپس با یک گوش پاک کن به مژه های خیس فشار وارد نمایید طوری که کاملا به سمت بالا برگردند. چند ثانیه به همین حالت مژه ها را نگه دارید تا مژه ها کاملا فر شوند.

پودر فیکس (فیکساتور) چیست و چه کاربردی دارد؟ + نحوه استفاده

۹- استفاده از پودر بچه روی مژه‌ها با گوش پاک کن

اگر می‌خواهید مژه های خیلی ضخیم تری داشته باشید، ابتدا یکبار ریمل بزنید، سپس با گوش پاک کن کمی پودر بچه به مژه ها بزنید. پس از آن یکبار دیگر ریمل بزنید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۳۱ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر

  • امرالله

    برای تعمیرات موبایل چقدر کاربرد داره ازش استفاده می‌کنیم.برای تمیز کردن دوربین ها و لنزها و آیسی ها واقعا چیز خوبیه !

  • ناشناس

    آموزنده بود

  • ناشناس

    یعنی جوش شیرین رو با گوش پاک کن بزنیم به دندون..چه کار اشتباه .