زناشویی | ممنوعه های زناشویی | رفتار درست در رابطه زناشویی

این 13 جمله رو هرگز به همسرت نگو! | دانستنی های زناشویی

برای بعضی از مردان، شوهر بودن شبیه یک بازی است. آن‌ها هیچ‌وقت متوجه نمی شوند که در زندگی زناشویی چه جملاتی را نباید به همسر خود بگویند.

این 13 جمله رو هرگز به همسرت نگو! | دانستنی های زناشویی

در زناشویی برای بعضی از مردان، شوهر بودن شبیه یک بازی است. آن‌ها به سرعت ازدواج می کنند، هیچ اطلاعاتی در مورد زندگی مشترک و زناشویی ندارند و با آزمون و خطا زندگی را یاد می‌گیرند و هیچ‌وقت متوجه نمی شوند که یک شوهر باید چگونه با همسرش رفتار کند یا چه جملاتی را نباید به او بگوید. وقتی زندگی خیلی سخت می‌شود، عصبانی می‌شوند و خیانت می کنند و می گویند همسرمان به ما محبت نمی کند. البته همه مردها اینطور نیستند. در ادامه با نکات مهمی که هر مرد در رابطه زناشویی باید بداند با ما همراه باشید.

۱۳ جمله که شوهران نباید به همسرشان بگویند!

۱.تو من را خوشحال نمی کنی. خوشبختی شما محصول افکار شماست.شما با این جمله همسرتان را سرزنش می کنید.

۲.من هرگز فکر نمی کنم که ما بتوانیم مدت طولانی در کنار هم بمانیم.

کدام زنان از دید مردان جذابند؟

۳.تو عوض شدی. در یک ازدواج، هر دوی شما باید رشد کنید. به او بگویید چه چیزی شما را آزار می دهد نه اینکه شخصیت او را زیر سوال ببرید.

۴. مورد چهارم از ۱۳ جمله که شوهران نباید به همسرشان بگویند این است که همسر فلانی به او اجازه می دهد که فلان کار را انجام بدهد اما تو اجازه نمی دهی، از فلانی یاد بگیر! اگرچه این ممکن است این حرف را همیشه مادرتان به شما می زده، اما همسر شما مادر شما نیست. به جای این جمله و رفتار پرخاشگرانه و مقایسه او با زن دیگری، فقط به او بگویید که چه چیزی می خواهید و او را تحت فشار نگذارید.

۵.اگر واقعاً مرا دوست داشتی، این کار را انجام می دادی شما اگر واقعاً او را دوست داشتید، اصلاً این جمله را نمی گفتید. ازدواج یک بازی برای به دست آوردن آنچه می خواهید نیست.

۶. زمانی که ما برای اولین بار با هم آشنا شدیم، می‌دانستی که چه اخلاقی دارم اگر واقعاً نمی‌خواهید او را از دست بدهید، یا نمی خواهید به شما بگوید که اشتباه کرده شما را انتخاب کرده، این جمله را نگویید. اگر فکر می کنید رفتارتان اشتباه است آن را تغییر دهید.

۷.من فقط بخاطر بچه ها این زندگی را تحمل می کنم. فراموش نکنید که او مادر بچه‌هایی است که دارید. وقتی شما به یکدیگر اهمیت ندهید، فرزندانتان هم به شما اهمیت نمی دهند.

۸.مورد بعدی از ۱۳ جمله که شوهران نباید به همسرشان بگویند که خیلی هم مهم است شما نباید هیچ وقت بگویید از این خانه برو بیرون، اینجا جای تو نیست بیرون کردن او از خانه نشانه مردانگی شما نیست، نشانه این است که یک قلدر هستید که می خواهید همسرتان را اذیت کنید.

۹.خانواده تو دیوانه هستند. مراقب باشید به خانواده اش حتی اگر واقعا دیوانه باشند، توهین نکنید. قطعا خودتان هم از شنیدن این جمله ناراحت می شوید!

۱۰.تو مردی مثل من نمی خواستی هیچکس کامل نیست! به شعورش توهین نکنید. او اگر شما را نمی خواست شما را انتخاب نمی کرد.

۱۱. تو درست مثل مادر یا خواهرت هستی لطفا همسرتان را با زن دیگر یا مادرش مقایسه نکنید. از این جمله برای مقایسه ویژگی های منفی اش با دیگران استفاده نکنید.

این رفتار آقایان قطعا خانم ها را عصبانی می کند!! 

۱۲. مهم نیست. اگر از شما می پرسد که چه اتفاقی افتاده یعنی برایش مهم است و میخواهد حرفتان را بشنود. اگر به او توجه نکنید، به شما می گوید: «برام مهم نیست» یا «هر کاری می‌خواهی بکن».

۱۳. و مورد آخر از ۱۳ جمله که شوهران نباید به همسرشان بگویند این است که بگویید پول برایم مهمتر است. همه زنان می دانند که پول در زندگی چقدر اهمیت دارد. اگر با یک جمله شما را به چالش کشید و از شما پرسید که (پول برایتان مهمتر است یا من؟) هرگز به شوخی هم نگویید پول ! لازم نیست عالی ترین شوهر دنیا باشید، اما اگر زندگیتان را دوست دارید باید تلاش کنید تا یک شوهر خوب باشید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر