نان لواش | مضرات نان لواش

بلای وحشتناکی که خوردن نان لواش به سرتان می‌آورد + توضیحات

مضررات نان لواش چیست؟ آیا واقعا خوردن نان لواش (نان سفید) مضر است؟ جهت اطلاع از جزئیات بیشتر این مطلب از سایت ویکی گردی را مطالعه کنید.

بلای وحشتناکی که خوردن نان لواش به سرتان می‌آورد + توضیحات

نان لواش یک نان نرم و مسطح و نازک اصالتا از کشور ایران یا ارمنستان است که به سادگی با آرد، آب و نمک ساخته می شود. نان لواش بسیار پر کاربرد است، زیرا می توان آن را هم بصورت نرم و هم بصورت خشک شده خورد. نان لواش زمانی که تازه پخته شده و گرم است نرم است، اما به سرعت مانند چیپس کراکر خشک می شود که برای رفع گرسنگی بسیار مناسب و دلچسب می باشد.

مضررات نان لواش را باهم بررسی می کنیم

نان سفید (نانى که سبوس گندم آن کاملاً گرفته شده باشد) بزرگ‌ترین لطمه را به سلامتى مردم مى‌‌زند. پوست گندم که به صورت سبوس درمى‌‌آید و به وسیله الک کردن از آرد جدا مى‌‌شود، دارای مواد مغذی بسیار زیادی است و شاید به همین دلیل سبوس گندم را پوسته عجیب و اسرارآمیز نامیدند، زیرا یکى از مهم‌ترین اعمال حیاتى موجودات زنده اکسیداسیون گوگرد آلى است و در بدن انسان ماده‌اى به نام گلوتاتیون وجود دارد که این اکسیداسیون را انجام مى‌‌دهد و گلوتاتیون از اسید گلوتامیک ساخته شده و این اسید گلوتامیک باید به وسیله غذاها هر روز وارد بدن شود و این ماده در هیچ‌‌ یک از غذاها به اندازه ‌اى که در گندم هست وجود ندارد.

معجزه سیر و عسل بعد 7 روز در بدن شما + طرز تهیه معجون

اما مضررات نان لواش چیست ؟ نان هرچه سفیدترباشد احتمالا نانوا جوش شیرین و زاج بیشتری به آن زده و به شدت"روی"بدن را نابود میکند.

نان لواش

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۷ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر