لاغر کردن صورت | روش های خانگی لاغر کردن صورت

چگونه صورت را لاغر کنیم؟ | 6 حرکت لاغر کردن صورت (ساده و کاربردی)

می توان با انجام برخی حرکات ورزشی صورت را لاغر کرد. در این مطلب روش های لاغر کردن صورت با ورزش را در اختیار شما قرار داده ایم.

چگونه صورت را لاغر کنیم؟ | 6 حرکت لاغر کردن صورت (ساده و کاربردی)

حرکات ورزشی برای لاغر کردن صورت معمولاً با کاهش چربی صورت همراه هستند. انجام منظم این حرکات ورزشی به مدت 1 ماه موجب می شود تا صورتتان لاغرتر به نظر رسد. اگر صورت نسبتاً چاق و گردی دارید و می خواهید لاغر و کشیده به نظر برسد، در این مطلب به شما از روش های لاغر کردن صورت می گوییم که چگونه صورت را لاغر کنیم؟ پس برای لاغر کردن صورت این حرکات ورزشی را امتحان کنید.

چگونه صورتمان را لاغر کنیم

برای انجام این حرکات ورزشی صورت، نیاز به تجهیزات خاصی ندارید. شما تنها به یک زیرانداز یوگا و 10 تا 15 دقیقه زمان در روز نیاز پیدا خواهید کرد. راحت روی زیرانداز یوگا خود بنشینید و با انجام دادن سه ست از هر حرکت ورزشی، نتایج زحمات خود را طی چند روز ببینید.

برای رفع چین و چروک پوست صورت آدامس بجوید!

برای راحتی شما، 12 تا از بهترین ورزش ها برای لاغر کردن صورت را معرفی خواهیم کرد که می توانید آن ها را هر روز در خانه انجام دهید. به این روش می توانید صورت خود را لاغر کنید. با ما همراه باشید.

نتایج حاصل از یوگا به اندازه سایر تمرینات لاغر کردن صورت نمایان نمی شوند اما این تمرینات کاملاً طبیعی، بدون درد و ماندگار هستند. به منظور دستیابی به نتایج مثبت، برخی از این حرکات را باید حداقل سه ماه انجام دهید.

1. لاغر کردن صورت با ورزش: ژست شیر

ورزش های لاغر کردن صورت

فواید: این حرکت به منظور تحریک و تقویت تمام عضلات صورت بکار می رود. این حرکت یکی از بهترین آساناها برای صورت و غده تیروئید در قیمت گردن به شمار می رود.

روش کار: زانو بزنید و دستان خود را روی ران پا قرار دهید. فک خود را پایین بیاورید و دهانتان را تا جایی که می توانید، باز کنید. زبان را به سمت پایین، به سمت چانه بیرون بیاورید. در حالی که نفس می کشید، صدایی شبیه به غرش شیر از داخل گلو خود ایجاد کنید. این حرکت را چند بار تکرار کنید.

2. لاغر شدن صورت با ورزش: وضعیت زبان قفل شده

فواید: این حرکت یوگا به صورت و خط فک شکل می دهد. علاوه بر این، عضلات صورت را نیز تقویت می کند.

روش کار: در وضعیت نیلوفر آبی بنشینید. اگر به دلیل درد زانو یا باسن نمی توانید در حالت نیلوفر آبی قرار بگیرید، ژست نشسته ضربدری نیز بکار می آید. دستان خود را راحت روی پاها قرار دهید. نوک زبان خود را به دیواره بالایی دهان بزنید انگار که می خواهید چیزی را قورت دهید. زبان خود را در همین حالت نگه دارید، دهان خود را به آرامی باز کنید تا زمانی که کشش در قسمت گلو و گردن را احساس کنید. این حرکت را چندین بار تکرار کنید. به صورت کاملاً طبیعی از بینی نفس بکشید.

بوتاکس صورت به روش طبیعی در خانه + دستور کامل

3. روش لاغری صورت با ورزش: قفل چانه

ورزش های لاغر کردن صورت

فواید: حرکت قفل چانه، به صورت شکل می دهند و عضلات فک و صورت را تقویت می کند. این حرکت برای افراد دارای غبغب بسیار مفید است چراکه کمک می کند تا از شر غبغب رها شوند.

روش کار: در وضعیت نیلوفر آبی یا شبیه به آن بنشینید. نفس عمیق بکشید. دستان خود را روی زانو قرار دهید، جناغ سینه را به سمت چانه بالا ببرید و زمانی که جناغ به چانه رسید، سر خود را کمی به سمت جلو/پایین خم کنید. برای چند ثانیه در این حالت بمانید.

نکته: شما می توانید از حالت های نشسته مختلف مدیتیشن استفاده کنید. مهم است که ستون فقرات را صاف و زانوها را نزدیک به زمین نگه دارید.

4.لاغر کردن سریع صورت با ورزش: صورت ماهی

ورزش های لاغر کردن صورت

فواید: حرکت ماهی باعث تقویت و کشش عضلات گونه می شود. این حرکت، پل بودن گونه ها را برطرف می کند.

روش کار: گونه ها و لب های خود را به سمت داخل بمکید و سعی کنید صورت ماهی را تقلید نمایید. در حالی که این وضعیت را حفظ کرده اید، سعی کنید بخندید. در گونه ها و فک احساس سوزش خواهید کرد. کمی استراحت کنید و دوباره این حرکت را تکرار نمایید.

5. لاغری صورت با ورزش: حرکت دهانشویه

ورزش های لاغر کردن صورت

فواید: تکنیک دهانشویه، گونه ها را تقویت می کند و غبغب را از بین می برد.

روش کار: دهان خود را با هوا پر کنید. هوای دهان خود را از یک گوشه به گوشه دیگر منتقل کنید مانند تمیز کردن دهان با دهانشویه. این حرکت را برای چند دقیقه ادامه دهید. کمی استراحت کنید و دوباره تکرار کنید.

با این ماسکها، پوستت رو واسه عید بساز!

6.ورزش لاغری صورت: بالا بردن گونه

ورزش های لاغر کردن صورت

فواید: این حرکت برای استخوان گونه عالی است چراکه چربی گونه را کاهش می دهد و با تقویت عضلات صورت باعث می شود تا صورت لاغرتر به نظر رسد.

روش کار: راحت بنشینید و تا جایی که می توانید لبخند بزنید. سپس، انگشت اشاره و میانه هر دو دست را روی گونه ها قرار دهید. با کمک انگشتان دست، گونه ها را به سمت چشم ها بالا ببرید. این حالت را برای چند ثانیه نگه دارید و استراحت کنید. این حرکت را چندین مرتبه تکرار کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر