خانه‌ تکانی | رفتار صحیح مادران در خانه‌ تکانی

رو مخ‌ ترین رفتارهای مادران محترم در ایام خانه‌ تکانی! | این فیلم هارو حتما باید ببینید

همین امروز و همین حالا و در همین روزها در انتهای یک سالِ سخت، موعد خانه‌تکانی رسیده، نوروز توقف ناپذیر است و امیدواریم امسال سال «تحویل» باشد، سالِ خوبِ سفید.

رو مخ‌ ترین رفتارهای مادران محترم در ایام خانه‌ تکانی! | این فیلم هارو حتما باید ببینید

خانه تکانی و رفتارهای خنده ار و جالب مادران. همین امروز و همین حالا و در همین روزها در انتهای یک سالِ سخت، موعد خانه‌ تکانی رسیده، نوروز توقف ناپذیر است و امیدواریم امسال سال «تحویل» باشد، سالِ خوبِ سفید. اما خب برای رسیدن به خودِ نوروز مناسکی را باید از سر بگذرانیم که یکی همین خانه تکانی‌ست. خانه تکانی را معمولا مادرها مدیریت می‌کنند و خب دیگر اهالی خانه به غایت در وضعیت دشواری قرار می‌گیرند، اینجا با اتکا به ویدیوهای محبوب اینستاگرامی کمی با احوالات خانه تکانی شوخی کردیم، همین، باشد که شادی را «واقعا» لمس کنیم. پیشاپیش نوروز مبارک.

«وقتی مامانا خونه تکونی عید میکنن»

حفظ وضعیت منزل پس از تمیزی، از جمله دغدغه‌های اولویت‌دارِ مادران در روزهای نزدیک نوروز است، این ماجرا گاهی آن‌قدر اهمیت پیدا می‌کند که روند زندگی عادی مختل می‌شود، این ویدیوی کمیک در شرح همین وضعیت است

ترفندهای مراقبت از پوست در ایام خانه تکانی 

«تصور مامانا از مهمونای عید»

مادرها گاهی آنقدر وسواس می‌گیرند که بی‌ربط‌ترین و عجیب‌ترین نواحی منزل را برای تمیزکردن پیشنهاد می‌دهند و گاهی ساعت‌ها معطل همان جاهایی می‌شوند که شاید چشم هیچ بنی بشری به آن نیفتد، این ودیوی بامزه شرح همین وسواس مادران ایرانی‌ست.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر