روش های رابطه جنسی سالم | رابطه جنسی سالم چیست؟

تاثیر رابطه جنسی در زندگی زناشویی | رابطه جنسی سالم با این روش ها

رابطه جنسی سالم باعث بهبود روابط عاطفی و صمیمیت بیشتر زوجین و ایجاد اوقات خوش و گرم بین آنها میشود. در این مقاله با روش های رابطه جنسی سالم آشنا شوید.

رابطه جنسی سالم یک رابطه دو طرفه است که زن و مرد در آن باید به فکر ارضای نیازهای همدیگر باشند و فقط به خودشان فکر نکنند . رابطه جنسی فواید زیادی برای ارتباط بین زن و شوهر دارد و باعث می شود که رابطه آنها صمیمانه تر شود و بیشتر از بودن در کنار همدیگر لذت ببرند به شرط آنکه اصول لازم برای انتقال حس خوب به یکدیگر را رعایت کنند. بنابراین برای رسیدن به رضایت جنسی از طریق رابطه جنسی سالم نیاز به آموزش بسیار محسوس است و زن و مرد باید آموزش ببیند و اطلاعات خود را بالا ببرند . در این قسمت موارد لازم برای برقراری رابطه جنسی سالم ، مطمئن و رضایت بخش را بیان می کنیم .

راه های رابطه جنسی سالم

رعایت بهداشت جنسی

رعایت بهداشت قبل از شروع رابطه از کارهای مهمی است که زوجین باید انجام دهند . قبل از اینکه رابطه جنسی را شروع کنید دوش بگیرید ، مسواک بزنید ، از مواد خوشبو کننده مانند عطر ، اسپری و ... نیز استفاده کنید . اگر دوست دارید آرایش نیز داشته باشید ، این کار بستگی به سلیقه شما و همسرتان دارد . در هنگام رابطه جنسی تا حد امکان از کاندوم استفاده کنید تا هم از انتقال بیماری های جنسی و هم بارداری ناخواسته جلوگیری شود . 

معاشقه طولانی

یکی از مواردی که به داشتن یک رابطه زناشویی سالم کمک می کند معاشقه است . نوازش و در آغوش کشیدن قبل و بعد از انجام رابطه جنسی به محبت و صمیمیت بین شما کمک شایانی می کند . معاشقه یا پیش نوازی کمک می کند دو طرف بیشتر تحریک شوند و عمل جنسی بهتری انجام دهند و با آمادگی بیشتری رابطه جنسی شان را شروع کنند البته معاشقه نیز بخشی از رابطه جنسی است .

توجه به کل بدن

بیشتر افراد از اینکه همسرشان فقط به اندام تناسلی انها توجه کند بیزارند ، بهتر است در مرحله معاشقه قسمت های تحریک کننده بدن همسرتان را لمس کنید . این کار به هیجان و تحریک جنسی دو طرف می افزاید و باعث لذت بخش تر شدن رابطه می شود .

نداشتن استرس 

استرس ، اضطراب وترس باعث می شود کیفیت رابطه جنسی به شدت افت کند . زن و مرد باید از نظر روحی و ذهنی آماده برقراری رابطه جنسی باشند . دغدغه های فکری و درگیری های روحی بر میزان میل جنسی و تحریک پذیری موثر هستند . معاشقه مناسب و آرام به کم کردن استرس کمک می کند . اگر درگیری فکری زیادی دارید بهتر است رابطه جنسی نداشته باشید و فقط معاشقه انجام دهید . 

افزودن هیجان به رابطه 

رابطه جنسی در شرایط یکسان و در یک مکان باعث یکنواخت و تکراری شدن آن می شود و به مرور باعث بی میلی می شود . رابطه جنسی تان را در محل های متفاوتی از خانه انجام دهید و پوزیشتن های مختلف را در رابطه جنسی تان امتحان کنید . این کارها باعث می شود رابطه جنسی همیشه برایتان جذاب باشد.

عاشقانه نگه داشتن فضا

رابطه جنسی عملی بسیار احساسی است و احساسات دو طرف نقش بسیار مهمی در موفق بودن آن دارد . سعی کنید حرکاتتان را آرام و همرا با عشق انجام دهید تا رابطه تان حالت مکانیکی و ماشینی پیدا نکند . فقط به خاطر ارضای جنسی از نظر فیزیکی رابطه جنسی را شروع نکنید .

صحبت کردن درباره نیازها 

درباره خواسته های و نیازهای جنسی تان و انتظاراتی که از یک رابطه جنسی دارید با همسرتان صحبت کنید . 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۸ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار