جاده چالوس | منع تردد در جاده چالوس

جاده چالوس یک‌ طرفه شد! | محدودیت‌ های ترافیکی پایان هفته

مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد به دلیل تخلیه بار ترافیکی، تردد در مسیر شمال به جنوب محور جاده چالوس مسیر تا اطلاع بعدی ممنوع شد.

جاده چالوس یک‌ طرفه شد! | محدودیت‌ های ترافیکی پایان هفته

جاده چالوس مسدود شد! به گزارش شبکه شرق، طبق آخرین اطلاعات به دست آمده از مرکز مدیریت راه‌های کشور که ساعت ۹:۳۰ امروز به‌روزرسانی شده، در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) تردد روان است؛ اما در محور جاده چالوس (مسیر جنوب به شمال) حدفاصل شهرستانک تا نساء و محدوده سیاه‌بیشه و در محور هراز (مسیر جنوب به شمال) حدفاصل لاسم تا آب اسک و محدوده‌های وانا و سه راهی چلاو و در آزادراه تهران - شمال محدوده شهرستانک ترافیک سنگین است. همچنین به‌دلیل تخلیه بار ترافیکی، محدودیت تردد کلیه وسایل نقلیه در مسیر شمال به جنوب محور جاده چالوس اجرا شده و تردد در این محورتا اطلاع بعدی ممنوع است.

محدودیت‌ های ترافیکی پایان هفته

در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ چهارشنبه ۱۷ اسفندماه از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴  همان روز از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

خبر خوش برای کسانی که سهام عدالت نگرفته اند 

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه، ۱۸ و ۱۹ اسفندماه نیز از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

در محور هراز نیز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ الی‌ ۲۴ پنجشنبه و جمعه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴ همان روز از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به‌صورت یکطرفه خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر