ایران خودرو | محصولات ایران خودرو

جدیدترین قیمت محصولات ایران خودرو اعلام شد + جدول

قیمت بازار و قیمت نمایندگی خودرو‌های ایران خودرو را در جدول زیر مشاهده نمایید. این قیمت‌ها به تومان بوده و روزانه بروزرسانی می‌شود.

جدیدترین قیمت محصولات ایران خودرو اعلام شد + جدول

قیمت محصولات ایران خودرو در بازار تغییراتی به شرح زیر داشته است: در مهمترین معاملات خودرو های ایران خودرو پژو پارس مدل 1401 از قیمت 575 تا 710 میلیون تومان خرید و فروش شد، سمند EF7 مدل 1401 معادل 570 میلیون تومان قیمت خورده است. همچنین پژو 206 تیپ 2 (مدل 1401) معادل 580 میلیون تومان خرید و فروش شد. این درحالیست که قیمت این خودرو در نمایندگی 150 میلیون تومان است. قیمت دنا پلاس ( تیپ 1 مدل 1401 ) با موتور EF7 نیز 770 میلیون تومان در بازار تعیین شد. در ادامه جدول قیمت محصولات ایران خودرو را مشاهده کنید.

قیمت محصولات ایرانخودرو امروز یکشنبه ۱۴ اسفند تفاوتی با خرید‌وفروش‌های دیروز ندارد. مثلا پژو ۴۰۵ که دیروز معادل ۵۱۰ میلیون تومان معامله می‌شد، امروز با همین قیمت در بازار حضور دارد و پژو پارس ساده را مثل دیروز ۶۰۰ میلیون تومان و سمند EF۷ دوگانه‌سوز را ۶۱۵ میلیون تومان دست به دست می‌کنند.

روش شستشوی ماشین بدون نیاز به کارواش

قیمت دنا معمولی ۷۲۰ میلیون تومان است و خرید دنا پلاس اتوماتیک ۹۳۰ میلیون تومان آب می‌خورد. تارا اتوماتیک که یکی از گران‌ترین خودرو‌های داخلی است، معادل یک میلیارد تومان خرید و فروش می‌شود و قیمت تندر ۹۰ پلاس اتوماتیک به یک میلیارد و ۷۰ میلیون تومان رسیده است. پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف‌شیشه‌ای هم یک میلیارد و ۱۷۰ تومان قیمت دارد.

قیمت محصولات ایران خودرو

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۷ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر