مهمان | مهمان نوازی

مهمان به اولین چیزی که تو خونه شما نگاه می کنه چیه؟ | ترفند های خانه داری

زمانیکه مهمان دارید برخی جزئیات از چشمتان به عنوان میزبان دور میماند درحالیکه مهمانان متوجه آنها می شوند. در ادامه بخوانید

مهمان به اولین چیزی که تو خونه شما نگاه می کنه چیه؟ | ترفند های خانه داری

مهمان ها در خانه شما به چه جزئیاتی توجه می کنند. برای همه ما مهم است که خانه و خودمان را به بهترین شکل برای حضور مهمان آماده کنیم، از این رو پیش از رسیدن مهمانان، همه سعی خود را برای میزبانی مناسب بکار میگیرم. همه خانم ها معتقدند که میهمانی دادن یک کار هیجان انگیز و در عین حال تجربه ایاسترس زاست. قبل از این که مهمان ها برسند، احتمالاً شما سعی می کنید که ظاهر خانه را خیلی خوب آماده کنید.

به اندازه کافی وعده غذای خوشمزه و تازه درست می کنید و می خواهید خیلی خوب هم به نظر برسید؛ اما آیا به این فکر کرده اید که چه چیزی بیش از هر چیز دیگری و زودتر توجه مهمان را جلب می کند؟ در این قسمت از نمناک با ما همراه باشید تا برایتان توضیح دهیم.

طرز تهیه شله زرد با نکات ویژه و کاربردی

عطر و رایحه

وقتی که مهمان وارد خانه می‌ شود، اول از همه متوجه بو و رایحه ای می شود که در فضا پیچیده است. اگر بوی غذای خوشمزه یا بوی طراوت و تازگی در خانه بیاید، حالِ همه مهمانان خوب خواهد شد و خیلی سریع متوجه این موضوع می شوند‌؛ پس بهتر است که اول از همه به بوی خانه توجه داشته باشید که اهمیت بیشتری نسبت به طراحی، دیزاین و حتی خودِ غذا ها دارد.

شلوغی و بهم ریختگی

بعد از این که مهمانان وارد خانه شدند و رایحه را احساس کردند، توجهشان در وهله دوم به شلوغی خانه جلب می شود‌؛ اگر خانه شلوغ و به هم ریخته باشد، کاملاً به چشم آن ها می آید، پس بهترین کاری که انجام می دهید این است که هرگونه بی نظمی را سر و سامان دهید.

رفعِ شلوغی و بی نظمی به این معنا نیست که شخصیت و علایق خود را پنهان کنید، بلکه باید سعی کنید از دکور ها و تابلو های هنری که خودتان دوست دارید؛ روی دیوار بگذارید که معمولاً مهمان ها خیلی به آنها توجه می‌ کنند و از طریق آن ها تا حدی متوجه شخصیت شما هم می شوند.

دسر ساده و خوشمزه فرنی | آموزش فرنی با یک روش متفاوت

کثیفی و آلودگی

در نهایت مهمان ها متوجه هرگونه کثیفی و آلودگی می شوند؛ پس بعد از این که محیط را منظم کردید و بوی خوبی را در خانه به وجود آوردید، باید سعی کنید که هر گونه کثیفی و آلودگی و گرد و غبار را از بین ببرید، زیرا تا حد زیادی توجه مهمانان را به خود جلب خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر